آلبوم “ALICIA”

آلیشیا كیز را گوش دهید class = “ff-og-image-inserted”>

آلیشیا کیز آخرین پیشنهاد خود را با عنوان ALICIA منتشر کرده است.

این پروژه هفتمین آلبوم استودیویی وی است و شامل ویژگی هایی از خالد ، سامپا ، تیرا واک ، میگل ، Snoh Aalegra ، Jill Scott و Diamond Platnumz.

“خیلی عمیق ، خیلی عمیق. این خیلی عمیق است. “احساس می کنم خیلی به این موضوع فکر می کنم. من به طور خاص با آلبوم آلیشیا خیلی به این موضوع فکر می کنم. و به همین دلیل است که احساس می کنم این اثر را آلیشیا می نامم. از آنجا که احساس می کنم برای اولین بار اکنون کاملاً خودم بوده ام. “

وی ادامه داد: ” در ابتدا ، من خیلی خودم بودم. من واقعاً بودم اگرچه از این دنیای دیوانه ای که در آن قرار داشتم مطمئن نبودم و قطعاً از قوانین یا چگونگی انجام آن یا دقیقاً کاری که می کردم نمی دانستم ، اما از خودم بسیار مطمئن بودم. می دانستم که زن جوانی هستم. من پسر بچه ام من سعی نمی کنم همه زیبا و دخترانه باشم. من پیانوم را گرفتم من آهنگهایم را گرفتم من نوارهایم را گرفتم. سعی نکن مرا به این کار وادار کنی. در این مورد با من صحبت نکن برای من لباس گل و گه بیاور. این منم. مرا بگیر یا رها کن ، اهمیتی نمی دهم. و پس از آن موفقیت به دست آمد. من قبلا هرگز موفق نبوده ام و همه در آنجا بودند ، و به مکان هایی می رفتم که قبلاً نبوده ام و با افرادی که قبلاً ملاقات نکرده بودم ملاقات می کردم. و آنها چیزهایی را به من می گفتند که قبلاً هرگز نشنیده بودم. من تجربه هایی داشتم که قبلاً هرگز تجربه نمی کردم. و مردم کاری را که من انجام دادم دوست داشتند. بنابراین ، وقتی زمان انجام دوباره این کار فرا رسید ، برای اولین بار در زندگی ام ، در معرض احساسی قرار گرفتم که وقتی مردم کاری را که شما انجام می دهید دوست دارند. و سپس شما شروع به فکر می کنید ، … خوب ، اگر مردم کاری را که من انجام می دهم مردم دوست نداشته باشند ، چه می شود؟ پس چه؟ “”

Keys در یک سال گذشته به طور پیوسته در انتظار ALICIA یک رشته از تک آهنگ ها را ارائه داده است. هفته گذشته ، او آهنگ “عشق بهتر به نظر می رسد” را به اشتراک گذاشت و در اواسط ماه آگوست ، آهنگ “So Done” را با ویژگی خالد کنار گذاشت. تک آهنگ های دیگری که او پیش از این پروژه منتشر شده عبارتند از: “به من عشق نشان بده” ، “ماشین زمان” ، “زیر دست” ، “خوب کار” و “راه عالی برای مردن”.

اخیراً ، کیز با هم همکاری کرد با NFL برای راه اندازی یک صندوق وقف 1 میلیارد دلاری با محوریت حمایت از مشاغل و جوامع متعلق به سیاه پوستان همکاری کنید.

ALICIA را در زیر یا از Apple Music پخش کنید.