Premiere: Afrobeats A-Listers Boj ، Davido و Mr. Eazi برای “Abracadabra”

متحد می شوند

بوج ، پدرخوانده آلته ، به تازگی با تیم Afrobeats در سال صعود کرده است ، و از دو افسانه شلوغ در بازی – Davido و Mr. Eazi – برای آهنگ جدید خود “Abracadabra”.

این سه قهرمان با مخلوط کردن یک چرخش تند و تیز با گیتارهای انگشت دار و فقط اشاره ای به نفوذ لاتین ، نقاط مشترکی را بین Afropop ، Alte و Afrobeats مستقیم برای آهنگی پیدا می کنند که به همان اندازه که عنوان عنوان طلسم کننده است . تصاویر با بزرگتر از شخصیت های زندگی هر سه هنرمند ، تصاویر را به طور فزاینده ای سورئال قرار می دهد. بنابراین یک نوشیدنی برای خود بریزید ، این را با صدای بلند تبدیل کرده و به جهانی پر از قارچ های غول پیکر ، کاکتوس ها و سورئالیسم کارتونی تبدیل کنید.

“من” Abracadabra “را با تهیه کننده طولانی مدت خود Genio شروع کردم ،” مجتمع از طریق ایمیل. “من که از طرفداران آقای ایازی بودم ، به او نزدیک شدم تا آیه خود را بفرستد و او آن را از آن طرف ارسال کرد. سپس به داویدو ، که دوست است ، رسیدم تا روی پیست بپرد و او از این مسیر عبور کرد ، دیوانه بان! این آهنگ به معنای مهم نیست که شما در زندگی چه چیزی را پشت سر می گذارید ، هر عملی منجر به واکنشی می شود و هیچ چیزی در واقع آن چیزی نیست که به نظر می رسد. من واقعاً می خواستم برای شنوندگان خود طلسم بیاورم و آنها را به رقص وادار کنم. “

ویدیوی “Abracadabra” را به طور اختصاصی در بالا مشاهده کنید.

همچنین

را نیز تماشا کنید