Baby Keem Drops دو آهنگ جدید “Hooligan” و “Sons & Critics”

< همانطور که قول داده شده بود ، Baby Keem با موسیقی جدید و همچنین یک ویدیو بازگشته است که Dave Free و Kendrick Lamar را به عنوان تهیه کنندگان اجرایی ارائه می دهد.

پنجشنبه شب ، خواننده رپ 19 ساله دو بسته موسیقی شامل آهنگ های “Hooligan” و “Sons & Critics” وی. کیم روز سه شنبه با به اشتراک گذاشتن هنر جلد رسمی بسته نرم افزاری ، که یادآور هنری بود که وی برای تک آهنگ خود در سال 2019 “نارنجی سودا” استفاده کرد ، انتشار آن را از طریق رسانه های اجتماعی اعلام کرد.

ساعاتی قبل از انتشار ، Keem همچنین بصری همراه.

“این شب بیدار باشید” ، وی این کلیپ 7 ثانیه ای را عنوان کرد.

می توانید “Hooligan” و “Sons & Critics” را اکنون در Apple Music و Spotify پخش کنید. همچنین می توانید موزیک ویدیوی “Hooligan” را که توسط Jake Schreier کارگردانی شده است ، از طریق YouTube ببینید.

بسته بیش از یک سال پس از آنکه کیم پروژه Die for My Bitch را کنار گذاشت و تنها چند ماه پس از حضور در “بیانیه ماموریت بصری” برای کندریک لامار “در شرکت خدمات” pgLang ظاهر شد. جالب اینجاست که هر دو آهنگ از طریق pgLang از طریق Columbia Records منتشر شده اند. در موزیک ویدئوی “Hooligan” همچنین لیست pgLang در گروه “شرکت تولید” وجود دارد و همانطور که قبلاً ذکر شد ، کندریک لامار به عنوان تهیه کننده اجرایی حضور دارد. برای سگ ماده من برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.