دختر لیل وین ، رجینا کارتر خواستار عذرخواهی عمومی از طرفداران ترامپ

رجینا کارتر ، به حق ، مایل است عذرخواهی عمومی را از همه کسانی که هرگز از دونالد” ضرب و شتم “ترامپ به دنبال کنفرانس مطبوعاتی شرم آور خود در روز پنجشنبه حمایت کردند ، عذرخواهی کند.

در طول مطبوعات ، ترامپ – به طور قابل توجهی آشفته و ناهنجار – در مورد انتخابات سال 2020 دروغ سست بگذارید. پنجشنبه شب ، در به روزرسانی Stories اینستاگرام ، کارتر به کسانی پیوست که از این رفتار آزار دهنده شوک و دلشکستگی نشان داده اند.

“پس از شنیدن این آخرین کنفرانس مطبوعاتی توسط ترامپ ، اگر به هر روشی از او حمایت کردید باید به ما بدهید عذرخواهی عمومی مثل همین الان ، “کارتر گفت. “این خجالت آور بود!”

rc
تصویر از طریقcolormenae در اینستاگرام

پدر کارتر ، لیل وین ، اخیراً پس از حضور در کنار ترامپ برای آنچه که به وضوح فقط یک عکس برای فروشنده شکست خورده استیک و به زودی تک کاره بود ، انتقادات و ابراز ناامیدی گسترده ای دریافت کرد.

در اواخر ماه گذشته همراه با عکس ، در توئیتی ویزی ادعا کرد که “یک دیدار عالی” با ترامپ داشته است. وی همچنین حمایت خود را از به اصطلاح طرح پلاتین که به نفع سیاهان آمریکایی است ، ابراز داشت ، زیرا ادعاهای اصلی آن به دلیل سابقه نژادپرستی ترامپ با انتقاد شدید روبرو شده است.

در مورد استقبال ویزی از ترامپیسم در مورد وضعیت رابطه اش با دنیس بیدوت ، به نظر می رسد بیانیه اخیر خود بیدوت تایید می کند که حداقل بخشی از این شایعه دقیق نیست.

در پاسخ به توییتی که ادعا می کند او طبق گفته های بیدوت ، از ویزی در مورد تایید ترامپ جدا شده بود ، بیدوت گفت که چنین نظریه هایی “کاملاً نادرست” است. “>