گفته می شود که کینگ فون در آتلانتا

شلیک شده و کشته شده است

گفته می شود که کینگ فون در سن 26 سالگی در پی تیراندازی با پلیس در جورجیا درگذشته است.

طبق Atlanta Journal-Constitution ، یک حادثه در خارج از یک کلوپ شبانه در مرکز شهر در اوایل صبح جمعه آتلانتا منجر به تیراندازی مرگبار دو نفر شد. اگرچه از کینگ فون در این پوشش خبری ذکر نشده است ، خبرنگاران چلسی پرنس و جان اسپینک خاطرنشان کردند که “چندین نفر دیگر” زخمی شده اند. در میان این افراد یک نفر نیز وجود داشت که گفته می شود وقتی جمعیت بیرون از سالن قلیان موناکو شروع به پراکنده شدن می کند ، توسط یک وسیله نقلیه مورد اصابت قرار گرفته است.

در این گزارش همچنین ذکر شده است که مقامات محلی دو بار بیش از یک بازه زمانی 24 ساعته برای بررسی تیراندازی ها ، هرچند شواهد مربوط به این دو حادثه صفر است. گفته می شود در حین تیراندازی صبح جمعه جمعه ، دو پلیس خارج از وظیفه که مشغول کار امنیتی بودند ، مداخله کرده و در نهایت با افراد هنوز ناشناس تیراندازی کردند. “تیموتی پیک ، معاون رئیس پلیس آتلانتا گفت: “دو افسر پلیس که در آن کلوب یا سالن مخصوص کار می کردند ، متوجه مشاجره و درگیر شدن برخی از افراد درگیر شدند. همچنین با پلیس تبادل تیراندازی صورت گرفت.”

دفتر تحقیقات GA بعداً ، پستهای رسانه های اجتماعی از Calboy ، Chopsquad DJ و موارد دیگر برای تأیید مرگ کینگ وون ظاهر شد. بعداً به نقل از مدیر وون گفتند که وون مورد اصابت گلوله قرار گرفته و زنده نمانده است.

به تازگی تأیید غم انگیز دریافت کرده اید.

در آرامش باشید ، پادشاه فون.

خیلی زود از بین رفته اید.

. pic.twitter .com / VUwldNU4WG

– جاستین ال. هونت … (نوامبر 6 ، 2020) اعلان های بعدی از بستگان تأیید شده است. APD نیز این بیانیه را ارائه داد:

جمعه 6 نوامبر 2020 در حوالی 3:20 بامداد دو افسر پلیس آتلانتا که مشغول کار نبودند مشغول کار اضافی در Monaco Hookah Lounge 255 Trinity Av SW بودند. افسران لباس فرم بودند و یک وسیله نقلیه مارک APD که چراغ های آبی آن برای دیده شدن فعال شده بود در همان حوالی پارک شد. وقتی دو گروه از مردان شروع به مشاجره كردند ، مأموران بیرون سالن بودند. مشاجره به سرعت منجر به تیراندازی بین دو گروه شد. یکی از افسران خارج از خدمت ، به همراه یک افسر پلیس آتلانتا که مشغول گشت زنی در همان حوالی بود ، با تیراندازان مقابله کرد و در این برخورد تیراندازی شد. سه مظنون در محل با اصابت گلوله واقع شدند و توسط EMS به بیمارستان منتقل شدند. سه مظنون دیگر نیز محل حادثه را ترک کرده و با وسایل نقلیه شخصی به بیمارستان منتقل شدند. دو مظنون دیگر نیز در صحنه دستگیر شدند.

سه نفر از افراد در این حادثه مورد اصابت گلوله قرار گرفتند در اثر زخمها جان خود را از دست داده اند و سه نفر دیگر در بیمارستانهای منطقه تحت درمان هستند. افسران زخمی نشده اند. از اداره تحقیقات جورجیا خواسته شد تا از جنبه حادثه مربوط به تیراندازی افسر پاسخ دهد و تحقیق کند. محققان قتل پلیس آتلانتا به صحنه واکنش نشان دادند و در حال تحقیق در مورد قتل ها هستند. بخشی از تحقیقات شامل تعیین اینکه چه افرادی به ضرب گلوله مظنونین مورد اصابت قرار گرفته اند و آیا افراد با شلیک اسلحه توسط مأموران مورد اصابت قرار گرفته اند. اتهاماتی علیه دو مظنون بازداشت شده در محل پیش بینی شده است و با ادامه تحقیقات احتمالاً اتهامات دیگری نیز وجود دارد. < / span>

RIP.

این داستان در حال به روزرسانی است. class = “page-tail-newsletter page-tail-newsletter – music-newsletter”>

همچنین

را نیز مشاهده کنید