لیل وین می خواست شعر نمادین “F is for Phenomenal” را تغییر دهد زیرا این یک اشتباه بود

A گفتگوی کلاسیک رپ مدتهاست همان چیزی بوده است که “F” در “Weezy F Baby” ساخته لیل وین به معنای واقعی کلمه است. لیست های واقعی وجود داشته است که به بایگانی کردن معانی زیادی که “F” طی سالهای گذشته داشته است اختصاص یافته است ، اما یکی از نمادین ترین کاربردهای آن در واقع به اشتباه انجام شده است.

طی مکالمه اخیر در مورد جعلی اندرو باربر نمایش Shore Drive ، کورتز برایانت ، همکار قدیمی وین ، فاش کرد که “Weezy F. Baby، and the F is for unique” در آهنگ 2009 خود “بله” واقع شده است یک اشتباه است.

“کلمه شروع می شود با “ph” ، اما او گفت “f ،” درست است؟ ” برایانت در علامت 19: 11 می گوید: “او مانند” اوه ، من باید تغییرش بدهم. “ما آن را آزاد کردیم. ما در این مورد بحث کردیم. او مفهوم دیجیتال را نمی فهمد ، و دیگر از بین رفته است … ما CD های زیادی فشار داده بودیم ، اما او متوجه نشد که غلط املایی را نوشت ، و من آن را نیاوردم. “

برایانت در ادامه توضیح داد که وین بسیار علاقه مند به حل مشکل بود خطا به دلیل اینکه او در کار خود بسیار فنی است.

برایانت ادامه داد: “وین در این باره کمال گراست ، با استفاده از کلمات و حروف اضافه خود به روش صحیح.” “او ممکن است برای تمرین غنایی و کلمات بازی عمداً چیزی غلط املایی بنویسد ، اما در مورد کلمه کلیدی خود واقعاً دقیق است. او واقعاً پایین بود ، عصبانی بود ، “F-ck the mixtape کل را” فقط بخاطر همین یک خط لعنتی. “

در همان مصاحبه ، برایانت همچنین در مورد برنامه هایی برای ورود همه میکس های قدیمی خود به جریان صحبت کرد. خدمات.

“من فکر می کنم که اکنون با پخش جریانی ، ما می خواهیم همه انسانها ، همه مخلوط ها را بیرون بکشیم.” حداقل این جایی است که همه به موسیقی گوش می دهند ، بنابراین مجبور نیستند از همان روزی که بارگیری کرده اند ، به کاتالوگ iTunes خود بروند. ما می خواهیم مطمئن شویم که این برنامه در سیستم عامل های پخش در دسترس شما است. “ < p> Bryant خاطرنشان کرد که این روند دشواری است ، اگرچه به دلیل جنبه های قانونی آن مانند پاک شدن نمونه ها ، اما در مورد کاتالوگ پشت وین ، هنگام گفتگو با برایان “B.Dot” Miller برای پادکست “Art of Facts” ، برایانت همچنین درباره چگونگی صحبت دریک و وین در مورد انجام یک تور مشترک دیگر صحبت کرد. پس از اینکه B. Dot پیشنهاد داد که این دو افسانه باید یک تور دیگر انجام دهند ، ویرایش شده “و آنها در این باره صحبت کردند. فکر می کنم ما باید دوباره این کار را انجام دهیم.”

در حالی که منتظر آن هستیم ، مصاحبه کامل بین اندرو باربر و کورتز برایانت را در بالا تماشا کنید.