“من یک ستاره پاپ هستم”: کانوی ماشین در حال افزایش به “سطح آسمانی”

با گسترش گریسلدا به یک غول چند وجهی ، آرزوها نیز افزایش می یابد از بازیکنان اصلی آن است. Westside Gunn با سر به دنیای مد لوکس غواصی می کند و بنی قصاب در حال ساخت شاخه شخصی Griselda خود ، خانواده Black Soprano است. Conway the Machine ، جادوگر کلامی 3-و-D ، جک همه معاملات گروه ، در محدوده ساختار خانواده حرکت کرده تا خود و گروه را به رده بالای رپ سوق دهد.

با 11 ماه سپتامبر ، از پادشاه به یک خدا ، کانوی رکوردی را که بیش از یک سال بیش از حد هیپنوتیزم کرده بود ، جمع کرد. و او با استفاده از این پروژه به خارج از صداهای مورد علاقه گریسلدا حرکت می کند ، تف های یک خطی و خیابانی سبک خیابان را به ضرباتی که ممکن است به طور معمول با خدمه بوفالو مرتبط نباشید تف می کند. در “آنزا” تولید شده توسط Murda Beatz ، کانوی درام های سنگین و انتخاب ضربات نمونه سنگین را برای یک شیار تکان دهنده که دور یک خط مصنوعی کارناوال می پیچد ، تجارت می کند. این برخلاف هر آنچه از شنیدن صدای رپ Conway شنیده ایم نیست ، اما او جیب را راحت پیدا می کند و مثل همیشه از لگن شلیک می کند. کانوی و گیبس در برنامه “Seen Everything But Jesus” به کمک فردی گیبس می خندند و در مورد آواز خواندن آواز خواندند.

“من یک ستاره پاپ هستم” ، کانوی با خنده به مجتمع توضیح می دهد . “من همیشه یک ستاره پاپ بودم ، اما وستساید از من می خواست رپ و چیزهای دیگر داشته باشم.”

مضامین نیز متنوع تر از برخی از نسخه های اولیه Conway است. و پس از اینکه در اواخر ماه اوت در مراسم خاکسپاری دوست عزیزش دی جی شای ، دستبند گرفتند ، سرود بی رحمی ضد پلیس “Front Lines” لحظه ای اضطراری تری به خود گرفت. او اکنون توضیح می دهد: “من قربانی خشونت پلیس شده ام.” “عموی من در بازداشت پلیس کشته شد. من با آن بیگانه نیستم ، بنابراین احساس می کنم آن سیستم عامل و صدا را بدست آورده ام. ” این آلبوم بیش از حد جواهرات ، سنگهای قیمتی و مربا های قدیمی است که کانوی با آنها مشهور شده است ، اما لبه های شخصیت او تیزتر از هر زمان دیگری است ، یک پلی چند بعدی را نشان می دهد که راحت تر از ظروف دبیرستان است ، همانطور که او شیک مدرسه جدید است . آلبوم کاملترین کار کنوی است ، فقط یک شکاف دیگر در کمربند همیشه در حال گسترش او است.

او در پایان تماس تلفنی ما به من می گوید: “این بالا رفته است.” “این گه ها در سطح آسمانی است.”

مکالمه مجتمع با Conway the Machine ، که برای وضوح کمی ویرایش شده است ، در زیر آمده است.

به نظر می رسد هیاهو در اطراف گریسلدا رشد می کند هر چند ماه از زمان اکران آنچه که من در سپتامبر 2019 ظاهر شد دیدگاه شما نسبت به گریسلدا چگونه بوده است؟
سرسام آور است. ما جیمی فالون را انجام داده ایم و تورهای مختلفی را در سراسر کشور فروخته ایم. ما در این راه با افراد واقعاً مهمی در زندگی خود ملاقات کرده ایم. فراز و نشیبهایی وجود داشته است ، اما بیشتر قسمتها مربوط به رساندن گریسلدا به مکان فعلی ما بوده است و ما می توانیم آن را ببریم.

شما در مورد King of یک خدا برای مدت طولانی حالا که بالاخره اینجا است ، چه احساسی دارد؟ – درست است. لعنت ، من باید بگویم که این یک احساس هیجان است. مدتی برای این کار آماده ام. برای به دست آوردن این پروژه و آماده کردن مردم برای انتشار Shady Records ، God Don’t Make Mistakes ، واقعاً هیجان انگیز است. من روی این نشسته ام این سخت بوده است که می دانم من این دو کار باورنکردنی را دارم و نمی توانم آنها را کنار بگذارم. من عادت کرده ام هر زمان که می خواهم موسیقی را بیرون بگذارم ، مثل هر ماه ، اینطور گه می شوم. بنابراین ، این نوع چیزها آزار دهنده است ، اما فقط دانستن اینکه من دو پروژه ویژه دارم ، این همه ارزش انتظار را دارد. زمان بندی همه چیز است. من هیجان زده ام من مشتاقانه منتظر آن هستم که چه اتفاقی برای ما خواهد افتاد.

آیا وقتی این دو آلبوم منتشر نشده آماده آماده سازی هستید ، ساخت موسیقی جدید و ادامه انتظار دشوار است؟ < br> تنها چیزی که در مورد آن سخت است فقط نشستن روی گه است. ای مرد ، من آنقدر موسیقی می سازم که خودم را کاملاً مشغول می کنم.

“این اوج است به عنوان یک مرد ، به عنوان یک غزل سرای ، به عنوان یک پدر ، به عنوان همه چیز.”

اول از همه ، به دی جی شای به شما و شما تسلیت می گویم. دیدن این وحشتناک بود ، و من تعجب می کنم که آیا می توانید در آن مراسم ، بیرون رفتن با دستبند و احساس چه تأمل کنید. آیا احساس می کنید هدف قرار گرفته اید؟
بله ، آن را گنگ کرده بود. گنده شده رفتن به دیدن مرد من که مانند ، و دیدن خانواده و گه. شای خانواده من بود. شای پسر من بود. من از سال 2005 که از زندان به خانه برگشتم با دی جی شای کار کردم. مثلاً بیش از 15 سال است که من با آن مرد از لحاظ موسیقی سر و کار دارم و او فقط در همه زندگی ما جایگاه مهمی داشته است ، نه فقط مال من گنده شده می دانید چه می گویم؟

به خصوص با قطعاتی در آلبوم جدید ، مانند “Front Lines” ، که در مورد نحوه هدف قرار دادن افراد سیاه پوست توسط پلیس صحبت می کند.
بله . دوران دیوانه ای که در آن زندگی می کنیم.

آیا شما وظیفه دارید که به ویژه در آن مسیر در مورد خشونت پلیس در آمریکا رسیدگی کنید؟ آیا شما خود را به عنوان یک رهبر در این زمینه می بینید؟
بله ، من قطعاً خودم را به عنوان یک رهبر در جامعه خاص خود می بینم. این نگرانی من است. من کارهای زیادی برای شهر بوفالو در پشت صحنه انجام می دهم که واقعاً آنجا نمی گذارم و توییت می زنم و درباره آنها صحبت می کنم یا هر چیز دیگری ، زیرا من این کار را برای نفوذ یا ستایش یا لمس پشت نمی کنم. . من این کار را می کنم چون شهرم را دوست دارم. من در شهر خود به بسیاری از طرق مختلف به افراد بی خانمان غذا می دادم و پس می دادم. بنابراین ، من قطعاً خودم را رهبر می دانم. اما فقط یک سیاه پوست بودن و رشد در شهر داخلی و داشتن دو پسر ، باعث آگاهی بیشتر من می شود. پسر بزرگ من الان 14 ساله است. من قربانی خشونت پلیس شده ام. عموی من در بازداشت پلیس کشته شد. من با آن بیگانه نیستم ، بنابراین احساس می کنم آن سیستم عامل و صدا را بدست آورده ام. چه کسی بهتر از چیزی است که از کسی که به طور زنده از صحنه گزارش تهیه می کند صحبت کند؟ من فقط سعی می کنم با استفاده از سیستم عامل خود در مورد هر جنبه ای از بزرگ شدن در شهر ، در داخل شهر صحبت کنم. من این معترضین را احساس می کنم و می توانم ارتباط برقرار کنم. ما از خشونت خسته شده ایم. خسته از روشن کردن یک فیلم ، دیدن آن گه. از پسرم خسته شده ام مجبور شده است … او وقتی که الان دارد تماشا می کند اخبار و همه اینها را می فهمد او می گوید: “بابا ، این بهم ریخته است.” میدونی چی میگم؟ من مجبورم اینطور توضیح بدم من که خیابانی هستم ، احساس می کنم وظیفه من ایستادن در خط مقدم جامعه و شهرم است. این همان جایی است که این رکورد از آن به دست آمد ، “خطوط جلو”.

آیا شما همیشه دوست داشتید از این نظر رهبر جامعه باشید؟ یا آیا یک بار محبوبیت خود را کسب کردید و این بستر را داشتید که فهمیدید ، “اوه ، من باید کسی باشم که در این مورد صحبت می کند”؟ – من صادقانه بگویم واقعاً نابالغ بودم. من واقعاً از هیچ یک از این لعنتی ها دم نزدم. الان که سنم بیشتر شده و به گذشته نگاه می کنم ، واقعاً داشتم جامعه خود را نابود می کردم. بنابراین ، من فقط می خواهم از این بستری استفاده کنم که خدا به من لطف کرد و حتی به من فرصتی دوم برای زندگی داد و به من اجازه داد که این هدیه را داشته باشم که در آن بتوانم قافیه های زیبا و همه اینها را داشته باشم. من باید جامعه را پس بدهم و اعتلای بالایی بدهم و جامعه را آباد کنم. ما مواد می فروختیم و پیش بینی می کردیم. میدونی چی میگم؟ ما امیدی نداریم من به مشاغل متعلق به سیاه پوستان اهمیت نمی دادم یا هیچ یک از اینها. من به این مهم نبودم به خودم اهمیت می دادم. زنده ماندن. من فقط سعی می کردم هر شب زنده بمانم ، هر شب به خانه بیایم. به یاد داشته باشید ، من فقط جوان بودم. ما فقط جوان ، وحشی و آزاد بودیم. من قطعاً خودم را همیشه اینگونه نمی دیدم. من نمی خواستم یک الگو باشم ، اما احساس می کردم هدف من این است که رهبر شوم ، الهام بخش باشم و صدایی برای بی صدا باشم.

حال شما چطور است همچنان که در سراسر جهان گشت و گذار می کنید و مردم در همه جا به موسیقی شما گوش می دهند متواضع باشید و به ریشه های خود در بوفالو گره بزنید؟ – نمی دانم ، مرد. راستش ، من واقعاً نمی دانم. من فقط به خودم یادآوری می کنم که کار انجام نشده است. کار انجام نشده است دوست ندارم خودم را درگیر این موضوع کنم و فکر کنم از آنچه هستم بهتر هستم. میدونی چی میگم؟ من این احساس را نمی خواهم ، بله ، من آن را ساخته ام. من در خط پایان هستم. تمام کاری که می خواهم انجام دهم این است که بیشتر کار کنم. من می خواهم بیشتر گه بزنم من می خواهم بزرگتر و گسترده تر از قبل شوم. من فقط نمی خواهم سقف در هر کجا که بتوانم این گه را ببرم. من فقط اجازه دادم که اون گه مرا نگه داره بوفالو ، اینجاست که من شروع کردم. اینجا جایی است که من شمشیرم را تیز کردم ، مهارت های خود را بریزم ، داستان هایم را بدست آوردم. من اینجا راحتم من با خودم راحت هستم و می دانم خدا مرا گرفت. من می دانم که بچه های من مرا دوست دارند و می دانم که برای جامعه ام چه کار می کنم. شب می توانم بخوابم. فکر می کنم همین چیزی است که باعث می شود من خیلی فروتن و زمین گیر باشم.

در آهنگ هایی مانند “Anza” که توسط Murda Beatz تولید می شود ، شما با ضرب های کاملاً متفاوت از آنچه که در حالت عادی انجام می دهید رپ می کنید. چرا این بار این نوع ضربات را پذیرفتید؟ – من واقعاً خودم را به چالش می کشیدم. من گاهی اوقات اینگونه گه می کنم ، زیرا فقط یک نوع هنرمند نیستم ، یک بعدی هستم. من می توانم هر کاری انجام دهم ، بنابراین فقط می خواهم هر چیزی را بکشم. من فقط می خواستم روی برخی از گه های متفاوت از صدای معمول که من و دارینگر ارائه می دهیم رپ کنم. من هنوز هم آن را برای مردم دارم. من فقط می خواستم نشان دهم که می توانم ، و همچنین عطر و طعم خاصی نیز پیدا کرده ام. من موجی ایجاد کردم ، می دانید؟

آیا اکنون که موفق شده اید ، ریسک کردن راحت تر است؟ و برای هر طرفدار جدیدی سنگینی و زحمت نمی کنید؟
می توانید بگویید که این کار آسان تر است ، اما برای من ، این همیشه آسان بوده است زیرا من واقعاً به آنچه کسی درباره من فکر نمی کند اهمیت نمی دهم. برای اینکه یک MC نخبه باشید ، باید نترس باشید و باید اعتماد به نفس بالایی داشته باشید. من قطعاً هر دو ویژگی را دارم. من نترسم مثل اینکه من نمی ترسم چیزهای جدیدی امتحان کنم و گه های مختلفی بزنم. اعتماد به نفس من بسیار زیاد است ، هیچ کس نمی تواند به من چیزی بگوید. هیچ کس نمی تواند کاری کند که من را خرد کند یا چیزی بگوید تا من را خرد کند. من اهمیتی نمی دهم که هیچ کس در مورد من چه فکری می کند و در آن قدرت وجود دارد. من می توانم خودم باشم و آزاد باشم.

آیا شما همیشه چنین طرز فکری داشته اید؟ – اوه ، بله. من همیشه آن طرز فکر را داشتم ، اما از آن دور شدم و وقتی تیر خوردم از آن فاصله گرفتم. خودم را فرو انداختم. من وقتی تیر خوردم منحرف شدم به دلیل اینکه چهره ام به نظر می رسد و همه چیز. من تازه وارد این پوسته شدم و فقط گول خوردم. نمی خواستم از خانه بیرون بیایم یا از اتاقم بیرون بیایم. فکر می کردم مردم دیوانه وار به من نگاه می کنند. به تعبیری ، من به آنچه مردم برای یک لحظه کوچک فکر می کردند ، اهمیت می دادم. بعد از چند سال پس از آن گریه کردم و دوباره خودم شدم. به همین دلیل است که من هنوز هم می توانم نمایش هایم را انجام دهم و رپ و لبخند بزنم و با هواداران و این همه لعنتی عکس بگیرم و در واقع به هیچ کس اهمیت ندهم ، زیرا آنچه را کسی فکر نمی کند مهم نیست. الان با ظاهرم راحتم ظاهر من ، اندوه من ، صداقت ، و همه آن گه. من می روم و در مورد آن گه صحبت می کنم.

شما حتی در این رکورد جدید آواز می خوانید. آن آهنگ با ویژگی های گیبس در آنجا وجود دارد ، “Seen Everything But Jesus” ، و شما کمی لوله ها را به نمایش می گذارید. چه اتفاقی برای این تصمیم افتاد؟
من می خواستم مردم را برای اولین بار در R&B آماده کنم! من یک ستاره پاپ هستم من همیشه یک ستاره پاپ بودم ، اما وستساید می خواست من رپ و چیزهای دیگری داشته باشم ، بنابراین مجبور شدم از بازی رپ شروع کنم به مخمصه زدن. با این آهنگ ، من می خواستم به ریشه های موسیقی پاپ خود برگردم. [می خندد].

اکنون که تحت این اثر گسترده Shady قرار گرفته اید ، چگونه اخلاق کاری گریسلدا و زیبایی بوتیک آن را حفظ می کنید؟ – ما فقط تمرکز می کنیم در واقع تغییر دادن هیچ یک از فیلمنامه ها ، فقط پایبندی به فیلمنامه و تلاش برای دور شدن از برنامه و استراتژی ای که در پیش گرفته ایم. من و وستساید این گله ها را طراحی کردیم ، بنابراین ما فقط سعی می کنیم با آنچه ما را به اینجا رسانده ادامه دهیم. این تمام کاری است که باید انجام دهیم ، بنابراین ما می خواهیم این کار را ادامه دهیم.

شما افسانه های جدی در این آلبوم دارید. روش مرد نشان می دهد. ضرب و شتم از DJ Premier وجود دارد. آیا شما هرگز یک قدم به عقب برمی دارید و به این واقعیت فکر می کنید که با این افسانه ها کار می کنید؟
تمام وقت. آن گه ها همه وقت مرا به آنجا می برد. من مثل این هستم ، “من نمی توانم باور کنم که من با روش انسان روی کره زمین هستم.” یادم می آید که قبل از رفتن به کلاس به مدرسه می رفتم و گه می زدم و فیلم “درد را بیاورم”. این گه فقط باعث شد که من می خواهم بافت بینی را در بینی خود بگذارم. موهایم را بافته و گره زده ام. بنابراین ، برای اینکه در کنار Meth در یک رکورد باشم ، و سپس او کاملاً روی آن گه شناور شد و مرا در غبار رها کرد … انتظار شما چیست؟ این چیزی است که من برای بازی با افسانه ها می گیرم. [می خندد] این همان چیزی است که من برای پریدن در آن قفس شیر دریافت می کنم.

آیا میراث بر شما و نحوه نزدیک شدن به موسیقی سنگینی می کند؟
نه ، من فکر نمی کنم در مورد … خوب ، بله ، من در مورد آن فکر می کنم زیرا میراثی که می خواهم به جا بگذارم این است که به عنوان بدترین فرد برای انجام آن ، مرده یا زنده ، پنج نفر برتر مرده یا زنده یاد می شود. بنابراین ، من قطعاً این را در ذهن دارم که هر بار که یک آیه می نویسم ، هر بار که آهنگی می نویسم.

در “Spurs 3” ، شما یک بار دیگر این سه نفر را برای یک برش مجدد متحد می کنید. چرا شما می خواستید نسخه دیگری از آهنگ “Spurs” را انجام دهید ، و آن را به روزهای گذشته برگردانید؟ – واقعاً دقیقاً همان چیزی است که شما گفتید. من فقط می خواستم آن را به روزهای گذشته برگردانم و یکی از آهنگ های نوستالژیک گریسلدا را به هواداران بدهم … آهنگی کاملاً الاغ و الاغ ناخوشایند. وقتی آن ضربان را شنیدم ، از قبل می دانستم. قبل از اینکه حتی آیه خود را بنویسم ، از قبل می دانستم که بنی و وستساید را در آن کار دارم. من می دانستم که می خواهم چه کاری انجام دهم ، این احساس را به دست بیاورم که طرفداران آن را بسیار دوست دارند و دوست دارند.

در حالی که گریسلدا به رشد و رشد خود ادامه می دهد ، و شما هنرمندان جدیدی مانند بولدی را امضا می کنید ، چطور شما نقش خود را در گروه تغییر می دهید؟ – نمی دانم مرد. من فکر می کنم نقش من این است که فقط به کارهایی که می کنم ادامه بدهم. نقش من این است که هر وقت صدای مرا در یک آهنگ می شنوید ، آیه های کالیبر سال پرقدرت و عالی را تف می کنم. وقتی من در کنار این هنرمندان هستم ، این هنرمندان از من یاد می گیرند. آنها این چیزهای کوچک را از من می آموزند و رشد می کنند. این چیزی است که من بیشتر از همه قدردانی می کنم: n **** که می تواند برخی از اخلاق کاری من ، یا افتخار من یا فضای ذهن من را بدست آورد. شما می دانید که چگونه با کوبه ، ذهنیت مامبا را دارید؟ مردم این ذهنیت را با خود دارند ، ذهنیت مامبا. امیدوارم مردم اینگونه به من نگاه کنند ، مانند: “من این را از برادر بزرگ گرفتم. او آواز خواندن را آموخت. ” این همان چیزی است که من می خواهم داستان من باشد. I’m a n *** a that aintn هرگز تسلیم نمی شود ، هرگز چیزی را که هیچ کس در مورد او فکر نمی کند ، نمی دادم ، و فقط به اسلحه های خود می چسبیدم و آن گه را لرزاندم ، و این کار را کردم. پیش بینی است هیچ دستی بیرون نیاورد. هیچ عشقی پیدا نکردم او فقط گرسنه ماند. کوشا باشید و خود را به تن کنید.

تعداد کمی از مردم می توانند همه گه هایی را که متحمل شده اید از بین ببرند.
سخت است. من نمی دانم کسی هم می تواند این کار را انجام دهد ، زیرا شما باید از وسوسه و حواس پرتی جلوگیری کنید. گاهی اوقات وقتی چنین چیزی را تعقیب می کنید ، می توانید زمین بخورید. برای من ، باید مدتی شکسته می شدم. برای مدت طولانی ، مجبور شدم روی کاناپه های **** بخوابم ، و برای خوردن غذا ، ساندویچ ها و پستان های بنزین را بدزدم. من مجبور شدم این کار را بکنم و آن را انجام دهم و سوم این که نمی خواستم از شلوغ کردن ، فروش پیش بینی کردن ، یا کاری انجام ندهم ، کاری که می دانم می توانستم به راحتی انجام دهم و نانم را درست کنم. اما این می توانست من را از هدفی که دنبال می کنم ، دور نگه دارد ، یعنی تصاحب بازی رپ ، سوار شدن و پوشاندن تیم. درسته؟

مرد ، سخت است. من می توانم اینجا باشم ، این را پرتاب کنم ، و ماشین رانندگی کنم ، و جواهرات داشته باشم و آن مرد باشم ، اما پلیس ها و پلیس و همه اینها را گله کنم. یا می توانم فقط تمرکز خود را حفظ کنم و نگران وسوسه ها ، دختران ، سگ ماده ، مگس ، خوردن دم خرچنگ هر شب نباشم. میدونی چی میگم؟ واقعاً باید خودم را نظم می دادم. من آنجا ماندم و روی کاناپه دارینگر خوابیدم. من گفتم ، “من به جایی نمی روم. من نمی خواهم گه بزنم اما موسیقی و رپ بسازم.”

من یک لقمه گه بودم. مدتی شکسته شدم. و مادر عزیزم قبلاً در مورد همه آن گه ها پشتم بود. آن گه ها بدون پرداخت قبض یا آوردن نان در من نیست و من بیش از 30 سال دارم. به نظر می رسد شما یک لقمه گه هستید ، می دانید منظور من چیست؟ اما من فقط به خودم ایمان داشتم ، و می دانستم که اگر فقط در اینجا با دارینگر بمانم ، می توانم پروژه ای را از این پروژه بدست آورم که یکی از بدترین پروژه های دو دهه اخیر هیپ هاپ خواهد بود. این چنین اتفاقی افتاد.

امیدوارید مردم از این رکورد جدید چه چیزی را در مورد شما بگیرند؟ – من فقط امیدوارم که آنها شاهد رشد و بلوغ باشند. به همین دلیل آن را از پادشاه به یک خدا نامگذاری کردم. این فقط متفاوت است. این اوج است که به عنوان یک مرد ، به عنوان یک غزل سرای ، به عنوان یک پدر ، مانند همه چیز. از پادشاه تا خدا. شما من را احساس می کنید؟