Mixtape تحسین شده 2016 Hellboy از Lil Peep اکنون در سرویس های پخش جریانی

در دسترس است / lil-peep “class =” ff-og-image-inserted “>

جهنم ، طرفدار- میکس تیپ مشهور و مورد تحسین منتقدان 2016 از اواخر Lil Peep ، اکنون برای اولین بار در همه سرویس های پخش جریانی اصلی در دسترس است. بالاترین کیفیت ممکن برای انجام این کار ، تیمی که پشت نسخه رسمی پخش پروژه مورد احترام قرار گرفت ، قصد داشت کارهای اصلی Peep را در حین تسلط صحیح بر روی آهنگ ها ، “بدون آسیب” بگذارد تا با طرفداران “هم نسخه اصلی و هم” فوق العاده “نسخه” در ابتدا در 25 سپتامبر 2016 منتشر شد.

این نوار با علاقه مندی های طرفداران از جمله کله سر اسب “دختران” انباشته شده است ، ویدیوی رسمی که سبک های بصری جان واترز و “The آهنگی که آنها پخش کردند [وقتی من به دیوار سقوط کردم]. آخرین مورد ، همانطور که مورخان پاپ پانک به خوبی مطالعه می کنند ، بر روی نمونه ای از یک ریف صوتی از Tom DeLonge ساخته blink-182 ساخته شده است که به طور خلاصه در یک مینی مستند MTV در مورد آلبوم بدون عنوان گروه 2003 نمایش داده شد.

این آلبوم همچنین شامل نمونه هایی از ارجاع صوتی و لحظه های قابل توجه از کاتالوگ های 44+ ، Bright Eyes ، Aphex Twin ، Underoath و موارد دیگر است.

پروژه Hellboy در آگوست 2017 توسط انتشار Come Over When You Be Sober Pt. 1 ، اولین آلبوم استودیویی Peep. دنباله ، Come Over When You Sober Pt. 2 ، پس از مرگ در نوامبر 2018 اکران شد.

Lil Peep در 15 نوامبر 2017 درگذشت. مستند Everybody’s Everything ، ساخته ترنس مالیک ، به کارگردانی سباستین جونز و رامز سیلیان ، شرح زندگی و حرفه پیپ تا مرگ نابهنگام وی در 21 سالگی. فیلم تحسین شده در حال حاضر از طریق Netflix برای پخش در دسترس است.