آلبوم جدید پاپ پانک Stream Machine Gun Kelly ‘Tickets to My Downfall’

بلیط های My Downfall ، آلبوم جدید Machine Gun Kelly که دارای اعتبار تهیه کننده اجرایی تراوین بارکر از blink-182 است ، اکنون منتشر شده است.

علاوه بر بازدیدهای معروف “خونین ولنتاین” (با ویدئویی با بازی مگان فاکس) و مجموعه سیاه سیاه “بهترین دوست سابق من” ، آخرین نسخه از MGK دارای همکاری با تریپی رد ، هالزی و یان دیور است. بارکر ، به ویژه ، درگیر جلسات آلبوم بود ، که می بیند MGK بیشتر به سبک های پاپ پانک متمایل شده است که قبلاً در آهنگ هایی مانند مجموعه یونگبلود “فکر می کنم خوبم” از آلبوم قبلی خود Hotel Diablo طعنه زده است.

در زیر ، بلیط ها را از طریق Spotify به My Downfall منتقل کنید. بدیهی است که این آلبوم از طریق Apple Music ، Tidal و غیره نیز قابل استفاده است.

پس از امضای دستی حدود 13000 نسخه از آلبوم که شامل هنرهای مختلف بود ، MGK و تیم او (از جمله مداوم مد مد Sun) به آنها اطلاع داده شد که مجبور شده اند که این جلد را دوباره انجام دهند نتیجه ، همانطور که در سرویس های پخش جریانی و در کلیپ پشت صحنه کوتاه مشاهده می کنید ، یک عکس پاپ پانک متعلق به دوره 2000 است که MGK با یک گیتار صورتی امضا شده خود بالای استخر خالی ایستاده است. < p> پیش از افت آلبوم ، MGK با جوان هوادار رادیو هوارد استرن صحبت کرد ، در نتیجه بحثی پیش آمد که جای تعجب نبود و ذکر موارد عمومی قبلی او با امینم بود.

“آخرین چیزی که می خواهم باشم افسانه ای عصبانی است ، “MGK درباره آن دوره از زندگی حرفه ای خود گفت. در زیر ، کلیپ های چت استرن را مشاهده کنید ، که همچنین شامل کمی تفسیر در مورد دوستی او با همبازی خود در فیلم The Dirt and Big Time Adolescence ، پیت دیویدسون است: