K-os در پاپ بانگر “Supernovas” جدید تولید شده توسط MSTRKRFT

/ kos-supernovas “class =” ff-og-image-inserted “>

او آن را امتحان کرد. او نتوانست با آن مبارزه کند.

حالا ، پنج سال پس از انصراف صنعت موسیقی تورنتو برای ارسال پست در جنگل های ونکوور ، k-os می خواهد به مردی که قبلاً بود برگردد. نوع.

امروز دامپزشک هیپ هاپ کانادایی “Supernovas” را که یک تخته لرزاندن دم دم از پاپ دیسک است که توسط دو نفره الکترونیکی تورنتو MSTRKRFT تولید می شود ، رها می کند. k-os پس از ظهور مجدد در ماه مه با ریش تراش ، EP Boshido ، رهبر موسیقی Kaytranada – اولین موسیقی جدید او از سال 2015 که نمی تواند پرواز کند بدون نیروی جاذبه ، بار دیگر به ریشه های پاپ گرا خود بازگشت (نگاه کنید به: “یکشنبه صبح” ، ” Crabbuckit “) در این آهنگ جدید.

در زیر به آن گوش دهید.

خواننده رپ می گوید هسته اصلی این نسخه آزمایشی قدیمی بود که یک شب هنگام رانندگی با آن روبرو شد. این آهنگ او را چنان عصبانی کرد که درست در همان مقطع تصمیم گرفت برای ساخت موسیقی بیشتر به 6ix بازگردد.

K-os اکنون خود را با هدف و بینایی تازه می یابد. به ویژه ، او از وضعیت صحنه موسیقی فعلی تورنتو و چگونگی فراگیرتر شدن آن نسبت به گذشته هیجان زده است. با این روحیه ، او قصد دارد سری جدید اینستاگرام زنده را راه اندازی کند که از طریق آن خرد و مشاوره خود را به هنرمندان جوان کانادایی در بازی منتقل می کند. میهمانان آینده نوه ’40’ شبیب ، عفت و راب راکو (که در Riverdale بازی می کند و ظاهراً درامر خوبی است) هستند.

ما از طریق ایمیل با k-os آشنا شدیم تا بفهمیم چه خبر از او است. ذهن.

پنج سال گذشته را چگونه گذرانده اید؟

تورنتو کمی برای من سخت گیر بود ، بنابراین مکث را فشار دادم و به سمت غرب حرکت کردم. در شش سال گذشته ، ونکوور در خانه بوده است ، در آنجا گروهی از دوستان دارم که مرا خندان و صادق نگه می دارند. هوای تازه هوشیار است. در تورنتو چیزهای زیادی برای زندگی وجود دارد ، و من دو سال را صرف تلاش برای به خاطر آوردن اینکه چرا از وهله اول شروع به ساخت موسیقی کردم ، کردم. اقامت در ونکوور به من کمک می کند تا از تورنتو و تأثیر آن در تقریباً هر کاری که انجام می دهم قدردانی کنم.

به نظر می رسد اکثر ما حداقل 21 سال زندگی واقعی قبل از ثبت اولین رکورد خود داریم و این تجربیات را روی میز می آوریم. اگر موفق شوید و آنقدر خوش شانس باشید که به عنوان یک هنرمند در عموم مردم متولد می شوید ، زمان سرعت می گیرد و متاسفانه ممکن است خود را در حال ساخت موسیقی از بخار یک تجربه زندگی که دیگر وجود ندارد ، پیدا کنید.

ستاره گرایی تمایل به از بین بردن تجارب مشترک در زندگی واقعی دارد و بیشتر افراد را مجبور می کند با هر آهنگی که می نویسند یا بخرند ، بیشتر و بیشتر سطحی شوند. بله … ژنده پوش برای رسیدن به ثروت جالب است – اما تعداد کمی از آنها مایل به ترک ثروت و بازگشت به پارچه هایی هستند که در آنجا آهنگ های واقعی وجود دارد.

#RAGLIFE. کلاه T برای من زندگی است.

span> داستان پشت “ابرنواخترها” چیست؟

این یک نمایشی بود که در ونکوور ساختم اما تا زمانی که در منطقه ای در مزرعه خانواده نبودم نمی توانستم شعر یا ملودی را بفهمم . من آن را در خرک قرار دادم ، اما هنگامی که من یک شب در حال رانندگی به داخل شهر بودم آن را تغییر داد.

من به معنای واقعی کلمه ماشین را به عقب کشیدم ، “من این من هستم؟ چی! اوه آره … وای آواز سرگرم کننده است! “

من می دانستم در آن لحظه مجبور شدم موسیقی بیشتری در تورنتو بنویسم و ​​همچنین می دانستم که برای ساختن آهنگ بهتر از نسخه نمایشی به کمک تولید حرفه ای نیاز دارم.

برقراری ارتباط با MSTRKRFT برای مسیر چگونه بود؟

من جسی کیلر را از همان کودکی می شناختیم که در شهر بالا می آمدیم. او اولین دی جی بود که در TRon موسیقی تله بازی شنیدم. من فراموش می کنم که در آن بودیم … چند بار در خیابان کوئین … شاید Czehoski .

من و او آن را قطع کردیم و شروع به پاتوق کردن کردیم ، به اشتراک گذاری ایده های موسیقی و نوشیدن در این مکان قایق در بازار کنزینگتون. ارتباط با MSTRKRFT در این مرحله از کار من غریزی و حیاتی بود. هرچند من اول Al-P را شریک زندگی خود کردم. از او خواست فقط مرا با طبل بند کند. آل کاری را که من انجام دادم با جسی بازی کرد و آنها دوباره با من تماس گرفتند و خواستند این همکاری رسمی باشد.

دو هفته بعد ، ما در حال برنامه ریزی در استودیو بودیم و تنظیم می کردیم ، و آنها حتی من را متقاعد کردند که آوازهای جدید را بردارم. یک اتفاق بسیار نادر است. لول.

آنها دقیقاً می دانستند چه کاری باید انجام دهند. من سپاسگزارم که آنها را برادر می خوانم.

span> چگونه می توانید بگویید که صحنه موسیقی تورنتو از زمانی که برای اولین بار در سال 2002 شروع به کار کردید تغییر کرده است؟

آیا داستان افسانه ای بیف تانن را از فیلم بازگشت به آینده 2 می شناسید؟

Biff در سال 2015 از مارتي McFly يك مسابقه قهرماني سرقت مي كند كه برندگان تقريباً همه مسابقات قهرماني بزرگ از 1950 تا 2000 را فهرست مي كند. او سپس McFly’s DeLorean را به سال 1955 برمی گرداند ، و به خود جوان ترش را می دهد و به او توصیه می کند برای جمع آوری میلیون ها نفر از برندگان شرط بندی کند.

هنگامی که مارتی به آینده بازگشت کاملاً تغییر کرد زیرا یونگ بیف کاپیر را با موفقیت اجرا کرد و هیل ولی اکنون شهری است که بیف ساخته است. این محوری است. این LIT است و مارتی نمی تواند چشمان خود را باور کند.

هنگام بازگشت به TRon دقیقاً احساسی که دارم احساس می کنم. این هلا بیفی است اما یک فضای امیدوارکننده و سرگرم کننده برای همه است.

تورنتو به همان اندازه “جامعه مخفی” نیست که در هنگام آمدن من بود. اکنون همه احساس می کنند که فرصتی برای “منفجر کردن” دارند و این باعث می شود یک صحنه هنری سالم و سالم تر از موسیقی حمایت شود. همه توهم … من توهمی است که همه می توانند از آن استفاده کنند.

همچنین