صداپیشگی لیل جون با استفاده از شعرهای خود برای سیاستمداران جمهوریخواه برای مخالفت کردن

lil-jon-red “class =” ff-og-image-inserted “>

Lil Jon رپ دیگری نخواهد بود که به شبکه شرور سیاست پیچیده می شود.

لیل جان روشن کرد که در هنگام شلیک به نماینده آریزونا ، پل گوسار ، به دلیل استفاده از شعرهای خود در مورد درصد آرائی که در منطقه شماره 4 ایالت به دست آورد ، از طرف حصار ایستاده است. .

“69.69 لعنت عالی است” ، جمهوری خواه در توئیتی نوشت. “What say youLilJon.”

“DONT QUOTE MY SONGS BRUH” ، خواننده رپ و تهیه کننده پاسخ شلیک کرد. “در مورد نکته دیگر شما به 45 بسته شدن شلیک او کمک نخواهید کرد.”

به جای احترام گذاشتن به خواسته های لیل جان ، گوسار با استفاده از شعرهای خود به عنوان بازگشت به تلاش برای رفتن با بار خواننده بار برای بار ادامه داد. این باعث شد لیل جون دستکشها را در بیاورد و به گوسار بفهماند که بعضی اوقات زندگی واقعی می تواند از ترول سرگرم کننده باشد.

“چه زمانی حزب پیروز شما در چهار فصل محوطه سازی کل فصل؟” لیل جان با اشاره به مخلوط کردن رودی جولیانی گفت. پس از بررسی گوسار ، دلینا دیسانتو ، رقیب وی ، از لیل جون بخاطر قرار دادن گوسار به جای او تشکر کرد. . “من افتخار می کنم که بیش از 117،000 رای دهنده AZ04 به من رای دادند. آنها می دانند که گوسار نماینده آنها نیست ، مراقبت های بهداشتی خود را از آنها می گیرد ، علیه پول های محرک ، یک نظریه پرداز توطئه و بیشتر رأی می دهد.”

همچنین