Lil Wayne دوباره دنبال Denise Bidot در Instagram می رود دنبال شایعات Split

Split lil-wayne-mic “class =” ff-og-image-inserted “>

به نظر می رسد آتش نشان رابطه اش را دوباره برقرار کرده است.

پس از یک هفته آشفتگی ، لیل وین مجدداً از مدل و دوست دختر سابق ، دنیس بیدو در اینستاگرام استفاده کرد.

از آنجا که بیدوت تنها کسی است که ویزی در مورد “گرم” دنبال می کند ، مانند این دو توانستند اختلافات خود را کنار بگذارند و روابط خود را آشتی دهند.

سیاست خانواده ها و دوستان را از هم پاشیده است و لیل وین از این امر مستثنی نیست. در ابتدا گزارش شد که بیدوت قبل از انتخابات از لیل وین به خاطر حمایت از ترامپ خارج شد. با این حال ، او به سرعت این شایعات را از بین برد و ادعا کرد که Weezy در واقع او را ترک کرده است زیرا از بایدن حمایت می کند. وی در پاسخ به اخباری مبنی بر اینکه کارش را با وین قطع کرده گفت: “من این کار را نکردم. این کاملاً نادرست است.” او سپس به استوری اینستاگرام خود رفت و در آنجا توضیح داد که ویزی تصمیم گرفت رابطه را پایان دهد.

“تصور کنید به بالای یک پست IG انداخته می شوید … که دیدگاه سیاسی من را بیان می کند و مردم را به رأی دادن ترغیب می کند … قطعاً سال 2020 است!”.

بعد از اینکه وین خبرساز شد برای بیدوت که کنار ترامپ ایستاده بود ، به اینستاگرام رفت و پیروان خود را تشویق به رای دادن با هشتگ “NoTrumpForMe” کرد. اگرچه او به سرعت روشن کرد که وین “پادشاه” او است و او را دوست دارد ، اما این مسئله با استقبال Tunechi روبرو شد تا وی را از خانه خود بیرون کند.

اما اکنون که گرد و غبار حل شده بایدن به عنوان رئیس جمهور منصوب شده است ، به نظر می رسد که این دو مایل هستند اختلافات سیاسی خود را برطرف کنند و روابط خود را پیش ببرند.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">