لارسا پیپن می گوید کانیه وست از کارداشیانز

در ریفت خود نقشی بازی کرد / larsa-kim “class =” ff-og-image-inserted “>

لارسا پیپن معتقد است که یکی از دلایلی که وی از کارداشیان جدا شد ، به خاطر کانیه وست است.

در قسمت جدید پادکست هالیوود راو از روز دوشنبه ، پیپن به اختلاف خود با كیم ، كورتنی و خلوئه ، كه دوست دیرینه خود را در اینستاگرام در اوایل سال جاری دنبال نمی كرد ، پرداخت و پیپن نیز پیگیری نکرد ، E! گزارش های خبری.

هنگام حضور در هالیوود پاد راک ، اعتراف کرد که او و کیم “به وضوح نوع متفاوتی از رابطه دارند” نسبت به گذشته ، و گفت که نمی تواند دقیقاً بفهمد چه چیزی منجر به فراق آنها. او گفت که علت این امر تا حدودی به دلیل کانیه بوده است.

“او فقط احساس می کنم کانیه جایی است که می دانید او واقعاً به کیم اعتماد نکرده است.” “بنابراین ، من احساس می کنم کسی هستم که مثل این بود ،” اوه ، مانند ، آنقدر به او نزدیک نباش ، زیرا خیلی به او نزدیک هستی “که ، می دانی ، این نوع ارتباطی با . “

پیپن گفت اگر این به معنای کمک به ازدواج کیم و کانیه است ، دور نگه داشتن او مشکلی ندارد:” اگر شوهر شما احساس می کند از رابطه من با شما تهدید شده است ، پس من نمی خواهم آنطور باشم شخص ” پیپن گفت وقتی کیم او را از طریق اینترنت دنبال نکرد ، “احساس هیچ نوع راهی” نمی کرد و گفت که آنها “بهترین دوستان” ، “خواهرها” و “خانواده” هستند.

پیپن همچنین به رابطه خود با تریستان تامپسون. “من او را می دیدم.” من او را با همه آنها آشنا کردم. “

او توضیح داد که چگونه یک هفته تا 10 روز بعد ، او شروع به دیدن Khloé کرد. “من نوع آدمی هستم که آنچه را که برای من نیست دنبال نمی کنم. من هرگز مردی را تعقیب نخواهم کرد. “

او آرزوی بهترین ها را برای خلو و تامپسون داشت و گفت که فکر می کند عالی است” آنها سعی می کنند روی رابطه خود کار کنند “و” واقعاً به آنها افتخار می کند. ” “

به نظر می رسد که کارداشیان از آن زمان نظرات پیپن را جلب کرده است. یک خودی به E گفت! که خانواده به پیپن و اهداف او اعتماد ندارند زیرا او را گرفتند “پشت سرشان صحبت می کرد و همه چیز خیلی زیاد بود”.

خودی گفت که کیم و پیپن به هیچ وجه رابطه ندارند و کارداشیان فکر می کنند او “انرژی سمی” دارد. با این وجود ، کیم ظاهراً “از نظر لارسا یک نقطه نرم دارد” زیرا “آنها با هم خیلی چیزها را پشت سر گذاشته اند.” بهتر است پس از عدم دنبال کردن رسانه های اجتماعی گسترده با این حال ، ادعاهای او در مورد Kanye ممکن است حقیقت داشته باشد. خودی اضافه كرد: “او هرگز به او اعتماد نكرد.”

منبع دیگری در ماه جولای به رسانه گفت كه كیم پیپن را دنبال نكرده است. کیم “همه با هم” را دنبال نکرد ، زیرا او فقط می خواست خانواده و دوستان کودکی خود را دنبال کند. “منبع ادامه داد:” برای سلامتی روانی خود کیم ، او می خواست آنچه را که در خوراک او بود نشان دهد. “افراد زیادی که او هنوز با آنها دوست است وجود دارد که آنها را در شبکه های اجتماعی دنبال نمی کند.” آنها افزودند که “این دوستی به طور طبیعی طی مدتی از هم جدا شد ، زیرا زندگی اتفاق می افتد.” بازیکن کلیولند کاوالیرز اولین بار در سال 2016 با خلوئه در ارتباط بود و در فوریه 2019 پس از اینکه تامپسون جوردین وودز را بوسید ، دو بازیکن از هم جدا شدند. وی همچنین آخر هفته قبل از تولد دخترش ، خلوعه معروف به True در آوریل 2018 مشهور بود. ظاهراً این زوج در طی همه گیری آشتی کرده اند. tweeting ، “Make it make sense” در روز دوشنبه.

همچنین