Lil Durk به هواداری که آن کامپیوتر ویروسی جوان Thug

را به وجود آورد پاسخ می دهد / durkio “class =” ff-og-image-inserted “>

در حال حاضر ، طرفداران می دانند که یانگ اراذل و اوباش مردی است که دارای ویژگی های زیادی است. اما ، عکس Thugger که لیل دورک را روی رایانه نشان می دهد ، یک الگوی رفتاری مفید را شکوفا کرده است زیرا به نظر می رسد هم زمان با نام تجاری و هم بی جا است. اکنون ، سرانجام دورکیو فاش کرد که Thug در مانیتور به او نشان می داد.

این آخر هفته ، دورک داشت در اینترنت گشت و گذار می کرد که با یک شوخی مواجه شد و ادعا کرد که از زمانی که Thug به او نشان داد چگونه با آن کامپیوتر کار می کند مرتباً سطح خود را بالا می برد. رپر تصمیم گرفت با بیان اینکه Thug به او نشان داد که 20 میلیون چه چیزی است ، به شوخ طبعی افزود.

این “20 میلیون” می تواند به چک های دورک اشاره داشته باشد امسال تمام شده است. دورک همراه با حضور در آهنگ محبوب Drake ، “حالا بخند ، بعدا گریه کن” ، در آلبوم جدید Nas با بیماری Hit-Boy King’s Disease ظاهر شد و در حال آماده سازی برای انتشار پروژه خودش ، The Voice است. دورک همچنین می تواند در مورد اینکه بازی رایگان Thug به او چه ارزشی دارد و اینکه چگونه آن را به چیزی سودآور تبدیل کرده صحبت کند. یا … اراذل و اوباش می توانست به معنای واقعی کلمه 20 میلیون به او نشان دهد.

در حالی که رمز و راز این عکس همچنان ادامه دارد ، به راحتی می توان گفت دورکیو با وجود اینکه COVID-19 مانع تجارت موسیقی شد ، سال 2020 عالی بود.

همچنین