کهلانی پس از اینکه شخصی آدرس وی را به شماره

فاش کرد ، رویکرد خود به رسانه های اجتماعی را مجدداً ارزیابی می کند kehlani “class =” ff-og-image-inserted “>

< div class = "Article__copy clearfix">

کهلانی ، که بسیار عالی و انکار ناپذیر “خوب بود تا وقتی که در ماه مه باز نماند” را منتشر کرد ، پس از تصمیم “احتیاط” به طور احمقانه “فاش کردن” ، “مجبور می شود دوباره رویکرد خود را به رسانه های اجتماعی ارزیابی کند” آدرس شخصی هنرمند

پس از حذف یک توئیت از روز یکشنبه ، کهلانی به هواداران اطلاع داد که اکنون به دلیل این حادثه در حال پیگیری سریع حرکت خود است.

“فوق العاده جالب نیست” ، او به طرفداران گفت. “گرفتن فضای مهم از طرفداران من. نپرسید چرا من دیگر اینقدر پاسخگو نخواهم بود یا از تعامل با MIA برخورد خواهم کرد … این یک بسته بندی است.”

در واکنش به اعلامیه کهلانی ، که از طریق عکسهای صفحه از زمان اشتراک اصلی آن در آخر هفته ، طرفداران تهدید به خطر بی پروایی را در قلب به اصطلاح “رفتار stan” از این طبیعت صدا زده اند. برخی از آنها حتی نمونه های اخیر شدیدتری دارند ، از جمله مهاجم خانه ای که به امینم گفت او آنجا است تا صدمات جسمی به او وارد کند.

راه دیگری را بگویید ، آن نوع به اصطلاح “فن” را لعنتی کنید. >

پس از انتشار گوهر فوق الذکر این خوب بود تا زمانی که نبود ، کهلانی در تعداد بیشتری از پروژه های اضافی ، از جمله همکاری با Teyana Taylor و Disclosure ظاهر شد. و دوباره در ماه آگوست ، کهلانی بیشتر توضیح داد که دلیل کاملاً قابل درک او در مورد حذف توری لانز از قطعه “آیا می توانم” در نسخه لوکس “خوب بود تا زمانی که نبود” بود.

“این وضعیت مربوط به کسی بود او در همان ماه با مصاحبه با WGCI شیکاگو گفت: “من بسیار نزدیک به آن هستم ، بنابراین احساس می کردم در برخی از گه وفادارها ، و در بعضی از افراد کارهای درست را انجام می دهم ، شما باید مسئولیت پذیر باشید.” “کاملاً در حال تغییر رکورد هستم.”