رپ به دنبال کنندگان خود بگویید تا رای مشابهی را بگیرند که مادران آنها نتایج متفاوت

را دریافت می کنند

احتمال دارد که رپر نسبت به توصیه های سیاسی خود واکنش های متفاوتی داشته باشد.

سه شنبه بعد از ظهر ، خواننده رپ شیکاگو در توییتر پیشنهاد کرد به پیروان او چگونه باید به انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 نزدیک شوند. وی در توئیتی نوشت: “از مادر خود بخواهید به چه کسی رای دهد؟” “به آنچه او می گوید رأی دهید.” چانس توییت اولیه خود را دنبال کرد و گفت که “برایش مهم نیست که کسی چه چیزهایی را در مورد گریه های من نقل کرده است” ، زیرا واکنش ها شروع به ریختن می کند.

اگرچه برخی این توییت را خونسرد و بازیگوش می دانستند ، اما دیگران با توصیه چانس مخالف بودند و احساس كرد كه مناسب تر خواهد بود اگر طرفداران خود را ترغیب كند به جای رای دادن به هر كدام از مادرانشان ، در مورد سیاست های هدفمند نامزدها تحقیق كنند و سوابق خود را ثبت كنند. در یک توییت دیگر ، شانس دو برابر شد و نوشت: “همه شما مادر را نگران می کنید. من گفتم یو مامان”.

برخی از طرفداران استدلال می کردند که والدین آنها از عقاید سیاسی مشابه آنها برخوردار نیستند ، همانطور که برخی از مادران از دونالد ترامپ حمایت می کردند ، برخی دیگر از جو بایدن حمایت می کردند و تعدادی نیز قصد خود را برای رای دادن به نامزد انتخاباتی یا ممتنع بودن از انتخابات امسال ابراز داشتند.

شانس همچنین به طور مستقیم به برخی از طرفداران که با این توییت ها سر و کار داشتند پاسخ داد.

چه کسی می گوید اکنون به او رأی دهد؟

– Chance The Rapper (chancetherapper) 22 سپتامبر 2020

مادر شما به طور خاص؟

– Chance The Rapper (chancetherapper) 22 سپتامبر 2020

مادر شما کاملاً باهوش است
– Chance The Rapper (chancetherapper) 22 سپتامبر 2020

من به تو گفتم
– Chance The Rapper (chancetherapper) 22 سپتامبر 2020

برخی از واکنش های دیگر را می توانید در زیر بررسی کنید.

نه ، ما باید مردم را تشویق کنیم که در مورد نامزدها و موضوعات مطالعه کنند و تصمیمات خود را بگیرند. اگر ما به همان روشی که پدر و مادرمان رأی دادند / انجام می دهیم ، همان چیزهایی را بدست می آوریم که آنها بدست آورده اند / بدست آورده اند.

من در مورد شما نمی دانم ، اما والدین من خواهان بهتر من هستند.
– یک حساب درباره Hip Hop (@ checktherhyme1) 22 سپتامبر 2020

تحقیق کنید ، خود را آموزش دهید ، به نامزدهایی رأی دهید که بیشترین همخوانی را با آنچه شما اعتقاد دارید داشته باشید. من از نزدیک گفتم ، فراموش نکنید که سیاستمداران سیاستمدار هستند و تا زمانی که ما سیستم را بشکنیم و از نو بسازیم ، این چیزی است که ما بدست آوردیم.
– Abie Spangler (AbieJSpangler) 22 سپتامبر 2020

این کار را تمام زندگی ام انجام داد lol https://t.co/ruEB7YeZFl

– mikos da gawd (mikosdagawd) 22 سپتامبر 2020

در ماه ژوئیه ، برخی با چانس اختلاف نظر داشتند كه وی به دوست و همكار مكرر خود كانیه وست كه به عنوان كاندیدای “جشن تولد” نامزد می شود رأی دهد.