Lil Baby می گوید که فعلاً کارهایی را انجام داده است زیرا او در “#AlbumMode”

حضور دارد / clhacieihira1fm0nn9t / lil-baby-skully “class =” ff-og-image-inserted “>

Lil Baby در حال اجرای یک ویژگی است که آینه یک فاصله 200 متری Tyson Gay است. با این حال ، بعد از بیان چندین آیه تغییر شغل ، او در حال جی کول داخلی خود است و دروازه های کارخانه آب نبات خود را می بندد.

روز سه شنبه در یک توییت گفت: “این سرگرم کننده بود. . “دیگر ویژگی هایی از Lil Baby #albummode وجود ندارد.”

فقط در این سال ، Lil Baby در “Life Is Good (Remix)” ساخته Future ظاهر شد ، و به دیویدو شعری برای “So Crazy” داد و وارد شد کیف R&B او با همکاری مونیکا و همچنین ماریا دانشمند. نیازی به گفتن نیست که تمام آیاتی که وی اعمال جدیدتری مانند 30 Deep Grimeyy و Hotboii را به آنها کمک کرده است تا جایگاه خود را پیدا کنند. کودک همچنین از میزان تأثیرگذاری حضور وی آگاه است. پیش از تعطیلی مغازه ، خواننده رپ به صراحت گفت که با کمتر از 100000 دلار پا به غرفه نمی گذارد.

اگرچه این اعلامیه خبر ناخوشایندی برای هنرمندانی است که امیدوارند جادوهایی از Lil Baby دریافت کنند ، اما این موضوع برای طرفداران وی دلیل جشن گرفتن است. کودک صرف انرژی خود را به این معنی است که او در حال کار بر روی پیگیری آلبوم پیشگامانه “نوبت من” است. نه تنها آن افت در فوریه 2020 با پایگاه اصلی او طنین انداز شد ، بلکه انتشار دو پلاتینیوم سر و صدای زیادی در نمودارها ایجاد کرد.

کاری که Lil Baby قبل از “نوبت من” انجام داد و ویژگی های زیر به وجود آمد تاج گذاری به عنوان یکی از داغترین هنرمندان بازی. موقعیت او را مردی تأیید کرد که یک یا دو چیز راجع به آیات مهمان خودش می داند ، لیل وین ، که گفت Lil Baby رپر جوان مورد علاقه او است.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">