BlocBoy JB که گفته است PlayStation “For the Gays”

است

در حالی که منتظر بود Xbox Series X خود را از روز سه شنبه تحویل بگیرد ، BlocBoy JB تصمیم گرفت برخی از همجنسگرایی ها را به نمایش بگذارد و اعلام کرد PlayStation 5 “برای همجنسگرایان است”.

در حالی که او در خارج از GameStop منتظر است تا کنسول خود را منتظر بماند ، با طرفداران ارتباط برقرار می کند ، BlocBoy بر سر دو راه اندازی جدید کنسول با طرفدارانش درگیر شد و حتی آن را “gaystation” نامید.

“او گفت:” اگر واقعاً به آن نگاه كنید ، Playstation ، آنها رنگهای غرورآمیزی دارند ، بنابراین Playstation قرار است برای همجنسگراها باشد و Xbox نیز برای خیابان n *** باشد. ” در جریان پخش زنده اینستاگرام در روز سه شنبه ، روز راه اندازی سری X و سری S.

“گفتن اینکه همجنسگراها نمی توانند Xbox را بازی کنند ، اما من فقط می گویم. Xbox برای گانگستر n *** as. این محاسبات من است. ” در حالی که وی می گوید پس از انجام “محاسبات” به نتیجه رسیده است ، اما به نظر می رسد احتمالاً این کار را از طریق ژیمناستیک ذهنی انجام داده است.

این دور از اولین باری نیست که BlocBoy امسال جنجال می کند ، زیرا قبلاً اظهار داشت که در انتخابات 2020 از ترامپ حمایت می کند.

پست جدید  Quavo به هواداران می گوید که دیگر نوشیدن هنسی را ترک نکنند: / fl_lossy، pg_1 / p6tufwnv3vnjs59w9xnu / quavo-martrell "class =" ff-og-image-inserted "> کوآوو در تلاش است تا مردم را از مثلث خفه کننده ای که هنسی در جامعه دارد رها کند. روز جمعه ، رپ میگوس به توییتر ، جایی که او از طرفدارانش خواست تا نوشیدن هنسی را متوقف کنند زیرا این مارک کاملاً به فرهنگ او و پیروانش احترام نمی گذارد. "مردم من باید Drinkin Hennessy را متوقف کنند ، ! " Quavo توییت کرد. "بدون هجوم درباره هنی". با این حال ، Quavo آنها را به طور کامل از اسارت کنیاک آزاد نکرد. در عوض ، میگو آنها را ترغیب کرد تا برای انتخاب مشروبات تیره به مارتل مراجعه کنند. Quavo ادامه داد: "راه مارتل نحوه آمدن من است و آنها بهتر آن را تحسین می کنند." "Martell Blue Swift!" کوآوو اولین خواننده رپ نیست که به دلیل سود بردن از سیاه پوستان بدون پذیرفتن کامل فرهنگ ، به مارک های مشروبات الکلی حمله کرد. پس از ساختن کریستال به یک شامپاین برتر برای سرگرمی ها ، جی ز و Roc-A-Fella تحریم این شرکت را ترتیب دادند. جیگگا در آن زمان گفت: "توجه من جلب شده است که مدیر عامل کریستال ، فردریک روزود ، فرهنگ" هیپ هاپ "را" توجه ناخواسته "می داند. "من نظرات او را نژادپرستانه می دانم و دیگر از طریق مارك های مختلف من از جمله 40/40 Club و نه در زندگی شخصی از هیچ كدام از محصولات وی پشتیبانی نمی كنم." این امر منجر به راه اندازی Ace of Spades Champagne در سال 2014 شد. مشابه کریستال ، برخی معتقدند که هنسی کاملاً به سیاه پوستان پایبند نیست - علی رغم داشتن سفیران تجاری مانند Nas و ASAP Ferg. در نتیجه ، آنها به گزینه هایی مانند Hov و Memphis Bleek's D'Usse روی آورده اند. و اکنون ، Quavo در تلاش است تا آنها را به مارک آبی مارک Blue Swift تبدیل کند ، که به نظر می رسد با آن همکاری دارد. برای اخبار جدید ، رویدادها و داستانهای منحصر به فرد در خبرنامه پیچیده ثبت نام کنید. داستانهای مرتبط همچنین اشتراک گذاری این داستان

“من شروع به دوست داشتن ترامپ ندارم کلاه “، او در ماه مارس نوشت. “شخص الاغ به گانگستا.”

واکنشهای مربوط به نظرات همجنسگرایانه وی درباره PlayStation در مقابل Xbox را در زیر مشاهده کنید.