BlocBoy JB که گفته است PlayStation “For the Gays”

است

در حالی که منتظر بود Xbox Series X خود را از روز سه شنبه تحویل بگیرد ، BlocBoy JB تصمیم گرفت برخی از همجنسگرایی ها را به نمایش بگذارد و اعلام کرد PlayStation 5 “برای همجنسگرایان است”.

در حالی که او در خارج از GameStop منتظر است تا کنسول خود را منتظر بماند ، با طرفداران ارتباط برقرار می کند ، BlocBoy بر سر دو راه اندازی جدید کنسول با طرفدارانش درگیر شد و حتی آن را “gaystation” نامید.

“او گفت:” اگر واقعاً به آن نگاه كنید ، Playstation ، آنها رنگهای غرورآمیزی دارند ، بنابراین Playstation قرار است برای همجنسگراها باشد و Xbox نیز برای خیابان n *** باشد. ” در جریان پخش زنده اینستاگرام در روز سه شنبه ، روز راه اندازی سری X و سری S.

“گفتن اینکه همجنسگراها نمی توانند Xbox را بازی کنند ، اما من فقط می گویم. Xbox برای گانگستر n *** as. این محاسبات من است. ” در حالی که وی می گوید پس از انجام “محاسبات” به نتیجه رسیده است ، اما به نظر می رسد احتمالاً این کار را از طریق ژیمناستیک ذهنی انجام داده است.

این دور از اولین باری نیست که BlocBoy امسال جنجال می کند ، زیرا قبلاً اظهار داشت که در انتخابات 2020 از ترامپ حمایت می کند.

“من شروع به دوست داشتن ترامپ ندارم کلاه “، او در ماه مارس نوشت. “شخص الاغ به گانگستا.”

واکنشهای مربوط به نظرات همجنسگرایانه وی درباره PlayStation در مقابل Xbox را در زیر مشاهده کنید.