قاضی از تعلیق پدر بریتنی اسپیرز از محافظه کاری

خودداری کرد = “ff-og-image-inserted”>

بریتنی اسپیرز ، به گفته وكیل وی ، از پدرش می ترسد و قصد ندارد در صورت ادامه مسئولیت شغل وی ، دوباره اجرا كند. هنوز هم یک قاضی از تعلیق پدر خواننده – جیمز اسپیرز – از ایفای نقش وی در محافظه کاری دادگاه که به مدت 12 سال در این زمینه باقی مانده است خودداری کرده است.

به گفته هالیوود ریپورتر ، قاضی دادگاه عالی لس آنجلس ، برندا پنی روز سه شنبه از تعلیق جیمز خودداری کرد اما خاطرنشان کرد که وی “درخواست های آینده را” یا برای تعلیق وی یا برکناری وی بررسی خواهد کرد طبق گفته وکیل بریتنی ، ساموئل دی. اینگهام سوم ، در حال حاضر برنامه هایی برای طرح چنین دادخواست هایی در نظر گرفته شده است.

اینگهام روز سه شنبه در دادگاه به پنی گفت: “موکل من به من اطلاع داده است که از پدرش می ترسد.” “اگر پدرش مسئولیت شغل او را بر عهده بگیرد ، او دیگر بازی نمی کند.” به گفته اینگهام ، مدتی است که بریتنی با پدرش صحبت نکرده است. در همین حال ، پدر او ادعا می شود که در حالی که نتوانسته بریتنی را در جریان نگه دارد ، تصمیمات کلیدی شغلی می گیرد. به عنوان مثال ، به گفته اینگهام ، استعفا (و در نهایت جایگزینی) مدیر مشاغل وی است.

همچنین روز سه شنبه ، قاضی پنی ، Bessemer Trust – یک امانتداری شرکت – را تأیید کرد تا به عنوان محافظه کار بیشتر از املاک به گفته بریتنی ، پدرش تمایلی به همکاری با تیم بسمر ندارد و درعوض می خواهد کنترل کامل را بدست آورد. جیمز اسپیرز این شخصیت پردازی ها را تکذیب کرده است.

طرفداران در پشت هشتگ #FreeBritney متحد شده اند ، ضمن به اشتراک گذاشتن به روزرسانی های مربوط به نبرد خواننده محترم ، ضمن ابراز همبستگی با تمایل وی برای خودداری از اجرا تا حل و فصل مسائل مربوط به محافظه کاری. < / p>

همچنین