Lil Baby درمورد اینکه چرا تصمیم گرفت “از سیاست عقب بکشد”

< div class = "Article__copy clearfix">

Lil Baby ، که در اوایل سال جاری به عنوان اولین هنرمند سال 2020 تبدیل شد که به لطف آلبوم My Turn خود پلاتین دو برابر شد ، تأثیر تأثیر “The Bigger Picture” را در اثر جدید خود منعکس کرد مصاحبه روز دوشنبه.

مسیر اعتراض ، که موفقیت بزرگی را در Billboard Hot 100 به اثبات رساند و با ویدئویی همراه بود که نشان می داد Lil Baby به تظاهرات Black Lives Matter Matter در آتلانتا پیوست ، چند هفته پس از کشته شدن پلیس مینیاپولیس وارد شد. جورج فلوید در مصاحبه جدید با GQ ، این آهنگ توسط نویسنده Jewel Wicker در میان یادداشت پست کودک در اینستاگرام در مورد کار با شهردار کیشا لنس باتومز در مورد اصلاحات پلیس ذکر شده است.

“هرچه بیشتر می بینم عزیزم در مصاحبه گفت: “چه چیزهایی با این همه گه روبرو است ، هرچه بیشتر دوست دارم ،” بگذارید از سیاست عقب نشینی کنم “. “من نمی خواهم هیچ مالکوم ایکس یا مارتین لوتر [کینگ] باشم. … من بینی ام را در آن فرو کردم. من از این نظر خوب هستم.”

همچنین پل هوارد در مصاحبه جدید ذکر شده است. دادستان منطقه که معروف را تحت تعقیب نوزاد قرار داد و سرانجام او را در سال 2014 به زندان فرستاد. در پست فیس بوک در ماه جولای ، هوارد از “حمایت و حمایت” از کودک در میان تلاش های خود برای انتخاب مجدد Fulton County DA تشکر کرد.

طبق گفته های Baby ، هیچ تأییدی وجود ندارد. در عوض ، این دو پس از “معرفی توسط یکی از آشنایان مشترک” جلسه ای داشتند. آن جلسه متمرکز بر اصلاح عدالت کیفری بود ، ببی در مورد اهمیت جلسات رو در رو در مورد چنین موضوعاتی برای GQ توضیح داد.

“اگر من می توانم پشت میز بنشینم و واقعاً مثل من با شما صحبت کنم عزیزم ، در مقابل سیاست و شما در آن دادگاه ، واقعاً ممکن است به واقعیت تبدیل شوید در حالی که شما برای مدت 500 سال n **** s godd * mn را در جاده فرستاده اید ، “بیبی گفت ، و اضافه کرد – در مورد ادعای تایید هوارد – که او “من را به زندان فرستاد”.

مصاحبه کامل GQ را تماشا کنید ، همچنین در اینجا Baby در مورد مرگ لیل مارلو و مرگ یکی از دوستانش از COVID-19 بحث می کند ، همین جا. < در ماه ژوئیه ، لیل بیبی در گفتگویی با چارلز هولمز از رولینگ استون ، درمورد تجارب خود با خشونت پلیس - و همچنین شیوع طولانی نژادپرستی سیستمی در آمریکا - بحث کرد ، به ویژه گزارش سو abuse استفاده ای که پلیس سفید در زندان با آن روبرو بود.

“در آن زمان او گفت:” چندین بار من با یک افسر درگیری فیزیکی داشتم ، و او سپس من را گرفت و من را به اتاقی برد که در آن دوربین وجود ندارد. ” “ما یک درگیری فیزیکی داریم و حدود یک ساعت مرا در یک اتاق رها کردیم.”

این ماه ، لیل بیبی برای فیلم رسمی “Rags2Riches 2” با Rod Wave ارتباط برقرار کرد. مجدداً به آن مراجعه کنید.

همچنین