ASAP Ferg درباره ASAM Mob Drama بحث می کند ، می گوید او آهنگی را با “همه پاسخهایی که می خواهید” می اندازد

تازه در هنگام انتشار آخرین پروژه خود Floor Seats II ، ASAP Ferg در Hot 97 متوقف شد تا در مورد چگونگی جریان درام ASAP Mob طی یک ماه گذشته صحبت کند.

ASAP Illz گفت که Ferg دیگر بخشی نیست از ASAP Mob در ماه آگوست ، که توسط ASAP Bari (که در سال 2019 به جرم حمله جنسی اعتراف کرد) تایید شد. ASAP Nast گفته است که Ferg هنوز هم بخشی از Mob است ، و از این رو رپر “Shabba Ranks” طعنه زده است که در مورد آنچه که خراب شده صحبت خواهد کرد.

“این چیزی فوق العاده کوچک بود ، اما برای اینکه یک داستان کوتاه را کوتاه کنم … من آن را در آهنگی به نام “Big ASAP” خطاب می کنم که در عرض یک هفته به پروژه اضافه می کنم ، “فرگ توضیح داد ، که نشان می دهد بیشتر به جزئیات وضعیت پیچیده در آینده نزدیک. “شما می خواهید تمام جواب های مورد نظر خود را از آن آهنگ دریافت کنید.”

با وجود درام مربوط به ورود او در ASAP Mob ، که هنوز هم بخشی از آن است ، او گفت که زمان بندی کار کرده است خوب برای انتشار پروژه خود. او با لبخند گفت: “آنها به من تبلیغاتی دادند که نمی توانم هزینه آن را پرداخت کنم.” “آن الف هنوز به نام من است ، و الف هنوز روی من مبهوت است.”

از وی همچنین پرسیده شد که آیا هیچ وقت ASAP Mob بدون فرگ وجود دارد ، چیزی که او بلافاصله سرنگون کرد. وی پاسخ داد: “من در ASAP Mob هستم.” “منظور من این است که چه کسی این پرچم را طی دو سال گذشته به اهتزاز درآورده است؟”

وقتی اوضاع خراب شد ، فرگ در آن زمان در واقع با راکی ​​بود ، که به نظر او همانقدر گیج بود. فرگ افزود: “ما در بیشتر قرنطینه ها روی موسیقی کار می کردیم ،” در حالی که توضیح می داد که مشخصات انتشار آهنگ “Big ASAP” خود را ترک خواهد کرد. وی در پایان گفت: “بعضی از افراد احساس می كنند.” هنگامی که او در اینستاگرام به DM Manson رفت ، فرگ به او گفت که آهنگی به نام او دارد که می خواهد او را به صدا درآورد. مانسون پاسخ داد: “من این را قبلاً فهمیدم” و فرگ توضیح داد كه وی به نوعی از طریق یك فرد روابط عمومی پیش از آنكه این دو نفر حتی فرصتی برای ملاقات داشته باشند ، بدست آورد. در حقیقت ، مانسون از آن در چندین برنامه زنده به عنوان موسیقی که با آن بیرون می رفت استفاده کرده بود.

مصاحبه کامل را در بالا مشاهده کنید.