“WAP” ساخته Cardi B و Megan Thee Stallion با احترام تقلیدی مضمون دیزنی

کسانی که به دیزنی امیدوارند ادای احترام به کاردی B و Megan Thee Stallion که در همه جا حضور یافته است “WAP” نیازی به صبر بیشتر نیست.

کلیپ اجتناب ناپذیر به لطف استودیوی Irie Musik می رسد و شامل شخصیت های مختلف دیزنی با احترام قدیمی و جدید است. . و همانطور که می توان انتظار داشت ، واکنش به این مجموعه موسیقی “WAP” متن صدای دوست داشتنی دیزنی منجر به موجی از واکنش ها شده است از تعجب (که به سرعت به تماشای کامل تبدیل می شود) به کسانی که قبلاً با کلیپ از طریق ظاهر مواجه شده اند معنای غیرمنتظره:

برای اینکه واضح باشد ، گرچه شخصی که در فیس بوک می شناسید احتمالاً ظرف چند ساعت غیر دقیق بیان می کند ، ویدیوی مورد نظر به هیچ وجه یک ساخته رسمی دیزنی نیست.

به هیچ وجه نرخ ، زیر را از طریق YouTube تماشا کنید:

روز دوشنبه ، TMZ با گزارشی غیر مرتبط با “WAP” در مورد احتمال گسترش قریب الوقوع کالاها ارائه شد. بر اساس این گزارش ، Cardi B در اوایل این ماه مدارک مربوط به علامت تجاری را ثبت کرد تا تلاش کند تا جلد Meg را در انواع مختلف از جمله کیف پول ، جواهرات ، کیف ، کفش ، لباس سر ، پوستر ، برچسب و موارد دیگر قرار دهد. علاوه بر این ، علائم تجاری همچنین می توانند مشروبات الکلی ، آبجو ، نوشابه و سایر نوشیدنی های با مضمون “WAP” را ایجاد کنند.

در همین حال ، خود آهنگ در حال حاضر در شماره 1 جدول Billboard Hot 100 جلوتر از آهنگ ها است. توسط BTS ، Drake و Lil Durk ، DaBaby و Roddy Ricch ، Weeknd و موارد دیگر.