گفته می شود شیعه لابوف از داستان هیجان انگیز “نگران نباش عزیزم” ساخته اولیویا وایلد ، جایگزین شده توسط هری استایل

گفته می شود برای فیلم مورد انتظار اولیویا وایلد تغییر شکل داده شده است ، نگران نباش عزیزم ، و بدون شک برخی از طرفداران پاره خواهند شد.

طبق Deadline ، شیعه لابوف به دلیل درگیری های نامعلوم در برنامه ، از هیجان روانی خارج شده است. نقش اصلی را خواننده ، ترانه سرا و عضو سابق گروه One Direction ، هری استایلز بر عهده خواهد داشت.

گرچه او بیشتر به خاطر موسیقیایی معروف است ، استایلز با بازی در درام Dunkirk جنگ جهانی دوم 2017 کریستوفر نولان مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. اینسایدرها به Deadline گفتند که مدیران برادران وارنر “توسط بازیگران وی در فیلم نامزد اسکار” منفجر شدند و وایلد پس از ملاقات اولیه تحت تأثیر استایلز قرار گرفت.

این هنرمند 23 ساله انگلیسی به بازیگری می پیوندد که شامل فلورانس پوگ ، داكوتا جانسون و كریس پاین می شود.

با این حال جزئیات زیادی در مورد “نگران نباشید” ، نقشه Darling نباشد. به طور خلاصه روی خط ورود به سیستم می خوانید: “یک هیجان روانشناختی در مورد یک زن خانه دار دهه 1950 که واقعیت آن شروع به شکستن می کند ، و یک واقعیت نگران کننده را در زیر آن آشکار می کند.” گفته می شود پوگ خانم خانه را به تصویر می کشد ، استایلز نقش شوهر را بر عهده می گیرد و پین رهبر یک فرقه مرموز است.

نسخه اصلی فیلمنامه توسط شین و کری ون دایک نوشته شده است ، با بازنویسی های کتی سیلبرمن. هیچ صحبتی در مورد زمان دقیق نگران نباشید وجود ندارد ، عزیزم برای اولین بار اکران می شود ، اما انتظار می رود تولید آن در پاییز آغاز شود. با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

همچنین