به نظر می رسد Lil Baby در جوایز BET Hip Hop

به عنوان هنرمند سال از دست رفته پاسخ داده است ، pg_1 / p45awro8i4wkczcbx5i1 / lil-baby-bucket “class =” ff-og-image-inserted “>

تقریباً مانند هر نمایش جوایز ، پخش جوایز BET Hip Hop پر از پیچ و خم و شگفتی بود. این شامل Lil Baby بود – که در حال انجام یک مسابقه تماشایی است – از دست دادن عنوان هنرمند سال.

پس از اهدای جوایز روز سه شنبه ، طرفداران Lil Baby به شبکه های اجتماعی رفتند و از آنها شکایت کردند که برنده این رده ، مگان تی استالیون ، شایسته جایزه بالای Baby نیست. اگرچه می توان به هر دو صورت استدلال کرد ، اما باید فکر کرد که سال مگان تی استالیون شایسته این جایزه نیست ، باید منفور ، زن ستیز یا زن ستیز باشد.

اما در حالی که طرفداران بیش از جایزه ای که هرگز نخواهند دید ، لیل بیبی با استفاده از متن هایی از ویژگی های خود در “Blindfold” گونا برای آخرین پست خود در اینستاگرام ، به صراحت اعلام کرد که نگران افتخارات نیست.

“I Like Getting Millions، Ain Trippin About جوایز “، خواننده رپ تصویر را عنوان کرد.

ممکن است Lil Baby یکی از بزرگترین جوایز شب را از دست داده باشد ، اما DaBaby ناامید کننده ترین شب را داشت. او با 12 نامزدی وارد شب شد – بیشترین تکان دادن سرما در سال جاری – اما به نوعی در هر رده بندی تعطیل شد. این شامل آلبوم سال بود که در آن دو پروژه DaBaby نامزد شدند. علی رغم این ، خواننده رپ به بخش نظرات Shade Room رفت تا ادعا کند که از دستپاچگی ها نیز ناراحت نیست.

DaBaby همچنین در مورد پست Lil Baby نظرات رپ در قبال جوایز را تأیید کرد.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">