MGK در مورد اینکه چرا او باید به عنوان هنرمندی که در سال 2020 در کنار ردی ریچ و Lil Baby

متعلق به گفتگو بود ، گفتگو کند / fl_lossy، pg_1 / aivqw3vqg89jips0hrg9 / machine-gun-kelly-first-week-number “class =” ff-og-image-inserted “>

مسلسل کلی این موضوع را روشن کرد که فکر می کند در کنار هنرمندان صاحب سال 2020 باید در گفتگو باشد. مانند Lil Baby ، Roddy Ricch و Pop Smoke.

او همچنین با کمی فشار روبرو شد.

همه چیز پس از پاسخ MGK به توییت رئیس موسیقی شهری Spotify آغاز شد ، کارل چری – که اخیراً مقاله ای را نیز برای مجتمع در مورد چگونگی ایجاد Drake “تخت” فعلی رپ در تصویر خود نگاشته است – که در آن می خوانید: “Lil Baby، Roddy Ricch و Pop Smoke 2020”.

چری سپس توضیح داد که او به طور انحصاری در مورد رپ هم صحبت نمی کند و این را گفت او احساس می کند پاپ ، بیبی و رودی متعلق به سال 2020 به طور کلی ، همه ژانرها در نظر گرفته شده است.

این زمانی است که MGK وارد این اتفاق شد و در توییتی نوشت که احساس می کند لیاقتش را دارد که در آن لیست قرار بگیرد ، با این استدلال که آخرین آلبومش ، Tickets To My Downfall در شماره 1 بیلبورد آغاز به کار کرد و تأثیری که این پروژه داشت باید وی را به عنوان یک کاندیدای معتبر معرفی کند.

چری خواستار اختلاف شد ، با این استدلال که ردی بدون شک بزرگترین آهنگ سال با “The Box” ، آخرین آلبوم Baby My Turn چندین هفته در شماره 1 ماند و پاپ نیز برای مدت زمان طولانی بر چارت غلبه داشت. در حالی که کلی با هیچ یک از این معیارها متناسب نیست.

به نظر می رسد MGK پس از آن نتیجه داده است ، شاید به این دلیل که چری واقعاً نکته ای داشته است. در حالی که Tickets To My Downfall در شماره 1 اولین حضور خود را به عنوان بزرگترین اولین فعالیت حرفه ای خود انجام داد ، برای مدت طولانی در آنجا نماند. برای اینکه شما بعنوان یکی از بهترین هنرمندان سال شناخته شوید ، حداقل طبق گفته چری ، چند جعبه باید بررسی شود و به نظر می رسد Lil Baby ، Roddy Ricch و Pop Smoke این کار را انجام داده اند و سپس برخی از آنها را انجام داده اند.

همچنین