تراویس اسکات به طور بالقوه عنوان آلبوم جدید را در نامه عشق “Astroworld”

تراویس اسکات نامه عاشقانه ای را که برای آلبوم سال 2018 خود “Astroworld” نوشت ، به اشتراک گذاشته است – و ممکن است این عنوان آلبوم بعدی خود را اذیت کند.

به اشتراک گذاشتن یادداشت در رسانه های اجتماعی در روز دوشنبه (3 اوت) ، اسکات دومین سالگرد آلبوم فروش پلاتین را جشن گرفت – این آهنگ تک آهنگ “Sicko Mode” با دراک را به نمایش گذاشت.

“مبارک Astroversary 2 ساله سوار که هنوز هم یکی از مورد علاقه های من است!” اسکات نوشت. “آلبوم برای من خیلی معنی داره !! به هر کس که به آن متن موسیقی متنفراز و خشمگین شود ، من شما را دوست دارم. ”

تبلیغات

وی افزود: “بیایید سوار شویم. تو را در یوتوپیا می بینم. ”

اگر “Utopia” عنوان آلبوم بعدی اسکات باشد ، چهارمین عنوان او خواهد بود و “Rodeo” (2015) ، “Birds In The Trap Sing McKnight” (2016) و “Astroworld” را دنبال می کند. / p>

دومی با انتشار 537،000 آلبوم معادل آلبوم که در هفته اول خود فروخته شد ، در شماره یک در بیلبورد 200 آغاز شد. این نمایشگاه از Drake ، آب میوه های WRLD ، Quavo ، Kid Cudi ، Frank Ocean ، 21 Savage ، The Weeknd ، Swae Lee و موارد دیگر برخوردار است.

سال گذشته ، اسکات آلبوم تلفیقی “Jackboys” را نیز منتشر کرد.

هنرمندانی که دارای رکورد هفت تابلو هستند ، در برچسب Cactus Jack Records Scott ، از جمله Sheck Wes (مشهور شهرت Mo Bamba) ، Don Toliver و DJ Chase B. Quavo ، Offset ، Young Thug و Pop Smoke نیز ظاهر می شوند. p>

تبلیغات

در همین حال ، تراویس اسکات در آخرین قسمت از نمایش خود ، .wav Radio ، یک آلبوم مشترک بعدی با DJ Chase B ، با عنوان “Escapism” را پاره کرد.

علاوه بر اعلامیه آلبوم ، اسکات و چیس B تعداد معینی از آهنگ های بلند شده از رکورد برتر را اجرا کردند. پیش نمایش ها علاوه بر همکاری با دون تولیور در آهنگ “کافه تریا” و “سفید سفید” با Young Thug همراه با دو آهنگ Big Sean با عنوان های “ذن” و “لیتوانی” همراه بود.

تبلیغات