تریپی رد پس از انداختن آلبوم فاش شده قبلی ، خود را با لیل وین مقایسه می کند: ‘My Sh * t Like’ Carter V ‘

علی رغم اینکه قربانی نشتی شد ، تریپی رد جرات سقوط آخرین آلبوم خود به نام Pegasus را به طور کامل داشت. Trippie پس از نصب این شاهکار تصمیم گرفت خود را به Lil Wayne تشبیه کند.

“من الان زندگی واقعی Lil Wayne هستم ، می دانی چه می گویم؟” بومی اوهایو ادعا کرد. “من یک آلبوم لو رفتم. گله من مانند کارتر V ، پسر. لعنت تو در حال صحبت کردن در مورد”؟ “

Trippie ممکن است در حال حاضر داغ باشد ، اما وقتی وین آن را داشت هیچ چیز نمی تواند به وین برود. ویزی در اوایل عصر وبلاگ به شکل نهایی خود درآمد. در این زمان ، رپ و اینترنت در حال ادغام بودند به طریقی که قبلاً به نشت گسترده منجر نشده بود. از آنجا که وی بزرگترین رپر در این بازی بود ، وین چندین بار منجر به انتشار Tha Carter III شد که قربانی نشت شد.

اگرچه اوضاع زمانی که قرار بود Tha Carter V در سال 2018 کاهش یابد ، سخت تر بود ، اما تبعید اجباری وین باعث شد هواداران به فکر راه هایی برای دور زدن موانع و نشت Tha Carter V باشند. با این حال ، این اطلاعات فایده ای جز کمک به ارتقا ندارد آلبوم در حالی که Tha Carter III و Tha Carter V اعداد زیادی را در هفته اول ارائه دادند.

Trippie’s Pegasus در این تابستان به بیرون درز کرد. اما بر خلاف وین ، او بدون اینکه آهنگ هایی را تغییر دهد که نسخه رسمی را با آلبوم لو رفته متفاوت می کند ، به دنبال پروژه پیش رفت. با این حال ، این صدمه ای به پگاسوس نمی زند همانطور که انتظار می رود. این آلبوم بیش از 60،000 واحد را جابجا کرد و در رتبه 2 بیلبورد 200 قرار گرفت. بنابراین حتی اگر مقایسه وی بسیار کفرآمیز باشد ، پگاسوس – به همراه سایر تک آهنگ ها و پروژه های موفق – به تریپی کمک کرده است تا خود را به عنوان یکی از ستون های رپ جدید محکم کند. نسل.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">