کانیه وست پیام نادرست نتایج انتخابات ریاست جمهوری کنتاکی را

منتشر کرد results-hilbijart “class =” ff-og-image-inserted “>

برای رأی دادن ثبت نام کنید ، رأی دهید ، یا ثبت نام خود را دوباره بررسی کنید. سهل است!

سه شنبه شب ، كانه وست ، كه كانديدا مي شود ، نتايج نامعتبر انتخابات رياست جمهوري كنتاكي را در توئيتر ارسال كرد. < p> نتایج نادرستی که کانیه از طریق اسکرین شاتی که به LEX 18 NBC نسبت داده شده به اشتراک گذاشته است ، در درجه اول جو یورگنسن را نشان می دهد که به عنوان رئیس حزب لیبرتاریان کاندیدای ریاست جمهوری می شود. وست به عنوان شماره 3 در تصویر دیده می شود. به دنبال وست ، جو بایدن در جایگاه چهارم و دونالد ترامپ در آخرین مقام قرار می گیرند.

LEX 18 به توییت های کانیه پاسخ داد و نوشت: “نتایج نشان داده شده معتبر نبودند. آنها فقط بخشی از یک آزمون بودند.”

نتایج نشان داده شده معتبر نبودند. آنها به سادگی بخشی از یک آزمون بودند. ما از کشف لینک وب ذخیره شده پشیمان هستیم و داده ها را از آن صفحه حذف کرده ایم. بابت سوءتفاهم پیشآمده عذرخواهی میکنیم. (2/2)

– اخبار LEX 18 (@ LEX18News) 14 اکتبر 2020

نانسی کاکس ، خبرنگار با LEX18 ، اضافه کرد که نتایج جعلی که Kanye به اشتراک گذاشته است “برای اطمینان از کارکرد سیستم ها” ارسال شده است. کاکس ادامه داد: “این یک چیز خودکار است که نتایج انتخابات را در وب سایت ما ارسال می کند. با عرض پوزش از بینندگان ، با عرض پوزش از Kanye.”

علی رغم آنچه tweetingkanyewest ، او در رقابت برای ریاست جمهوری در KY رهبری نمی کند. آسوشیتدپرس برای اطمینان از عملکرد سیستم ها ، همیشه شماره آزمایش را ارسال می کند. این یک چیز خودکار است که نتایج انتخابات را در وب سایت ما ارسال می کند. با عرض پوزش از بینندگان ببخشید کانیه.

– نانسی کاکس (@ NancyCoxLex18) 14 اکتبر 2020

? pic.twitter.com/DLXt0yv1Kh

– شما (kanyewest) 14 اکتبر 2020

علی رغم اینکه نتایج نادرست را در توییتر منتشر کرد ، کانیه قرار است در انتخابات ریاست جمهوری کنتاکی ظاهر شود. وزیر امور خارجه مایکل آدامز قبلاً تأیید کرده بود که خواننده رپ و طراح توانسته است 5000 امضای لازم را برای ورود به صندوق رای بدست آورد ، همانطور که قانون ایالت ایجاب می کند.

روز دوشنبه ، کانیه آگهی به کارگردانی هایپ ویلیامز را به اشتراک گذاشت برای مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری وی.

همچنین تماشا کنید