لیدی گاگا درباره مبارزات بهداشت روان: “من واقعا نمی فهمیدم که چرا باید زندگی کنم”

لیدی گاگا فاش کرد که جدیدترین آلبوم او ، Chromatica ، نگاهی صادقانه به هوادارانش می دهد در زمانی که او به شدت با افسردگی دست و پنجه نرم می کرد و دوباره برای دوست داشتن خودش تلاش می کرد.

“بزرگترین دشمن من لیدی است گاگا ، این همان چیزی بود که فکر می کردم. بزرگترین دشمن من او است. ”این خواننده در سی بی اس صبح یکشنبه گفت. “شما الان نمی توانید به فروشگاه مواد غذایی بروید. اگر با خانواده خود به شام ​​بروید کسی سر میز می آید ، شما نمی توانید با خانواده خود شام بخورید بدون اینکه مربوط به شما باشد ، این همیشه مربوط به شما است. تمام وقت این به شما مربوط می شود. “

در Chromatica ، او در مورد بیماری روانی و بهبود ضربه خود صحبت می کند. وی گفت: “هیچ آهنگی در آن آلبوم وجود ندارد که درست نباشد ، یک آهنگ هم نیست.” وی به عنوان نمونه از آهنگ خود “911” استفاده كرد و گفت كه متن “Pop a 911” “اشاره به دارویی است كه مجبور شدم هنگام ترس و وحشت داشته باشم زیرا من لیدی گاگا هستم”.

وقتی س askedال شد که چرا آن زمان از زندگی او بسیار تاریک است ، گاگا گفت که “کاملا [از خود] دست کشیده است.” وی افزود ، “من از معروف بودن متنفر بودم ، از ستاره بودن متنفر بودم ، احساس خستگی و فرسودگی می کردم.”

“اگر همیشه مشکلات روحی دارید که بگذارید دیگران ببینند همیشه آسان نیست” ، وی ادامه داد. “من قبلاً نشان می دادم ، خودم را آزار می دادم ، می گفتم ،” ببین خودم را می برم ، می بینم دارم صدمه می زنم. “چون فکر نمی کردم کسی ببیند چون سلامت روان ، این غیر قابل مشاهده است.” p>

گاگا اضافه کرد که هر روز افکار خودکشی را تجربه می کند. وی گفت: “من واقعاً نمی فهمیدم که چرا باید غیر از حضور در کنار خانواده ام زندگی کنم.” “این یک فکر و احساس واقعی بود ، چرا باید دور خودم بچرخم؟” وی توضیح داد که او در خانه ای زندگی می کرد که مردم برای “اطمینان از ایمن بودن” او را برای چند سال “تماشا می کردند”.

او همچنین نشان داد که عامل اصلی او “حساس شدن” و نزدیک شدن به او بود عمومی: “اگر من در فروشگاه مواد غذایی هستم و کسی خیلی به من نزدیک می شود و یک تلفن همراه را درست در صورت من می گذارد و شروع به عکس گرفتن می کند ، فقط وحشت کامل ، درد تمام بدن. من پرانتز هستم چون خیلی می ترسم ، “او گفت. “مثل اینکه من یک شی هستم ، من یک شخص نیستم.”

هنوز ، گاگا به ساخت موسیقی ادامه داد. وی در حالی که به پیانوی خود اشاره می کرد توضیح داد: “این ، من باید آن را انجام دهم.” “معلوم شد ، حتی اگر من نمی خواهم زنده بمانم ، من هنوز هم می دانم چگونه آهنگی بنویسم.”

پس از انتشار Chromatica ، گاگا گفت که او “راهی برای دوست داشتن دوباره خود” پیدا کرده است. ” وی ادامه داد: “من دیگر از لیدی گاگا متنفر نیستم. حالا من به این پیانو نگاه می کنم و می روم ، … اوه ، خدای من ، پیانو من ، پیانوی من که خیلی دوست دارم. پیانوی من ، که به من اجازه می دهد صحبت کنم ، پیانوی من که به من اجازه می دهد شعر بگویم. پیانوی من که مال من است. “”

در جایی دیگر از مصاحبه ، او صحبت کرد که چقدر از دوستی با آریانا گرانده سپاسگزار است. گاگا درباره گرانده گفت: “من آن دختر را دوست دارم.” “شما می دانید که پیدا کردن یک دوست زن در این حرفه چقدر سخت است؟ در این تجارت ، داشتن یک دوست زن مانند تماشای پرواز یک خوک است. ” این دو در آلبوم Chromatica با عنوان “Rain on Me” همکاری کردند که در ابتدای ژوئن در شماره 1 جدول Billboard Hot 100 آغاز شد.