کنسرت لایو استریم Bad Bunny’s Univision Uforia

کنسرت زنده Bad Bunny برای Uforia به طور رسمی در اینجا موجود است. برای کسانی که اطلاع ندارند ، Uforia بازوی پخش رادیویی / رویدادهای موسیقی Univision است.

این کنسرت که از ساعت 6 بعدازظهر شروع به پخش می کند ، “طبق بسیاری از هنرمندان مشهور با برترین نمودارها” بیانیه مطبوعاتی این نمایش به عنوان بخشی از مشارکت بین شبکه و Verizon در حال انجام است.

“ما بسیار خوشحالیم که از غنای فرهنگ Latinx در ماه میراث اسپانیایی با این تجربه پخش مستقیم زنده یاد می کنیم و همچنین از مقاومت جامعه پورتوریکو در سومین سالگرد طوفان یاد می کنیم. ماریا ، با همکاری ورایزون ”، رئیس رادیو یونیویژن ، عیسی لارا گفت. “ما مفتخریم که هنرمندان Bad Bunny را به نمایش می گذاریم که چنین تأثیر زیادی بر فرهنگ و صنعت موسیقی ما داشته است.”

این اولین کنسرت از سری پخش های جریانی مستقیم از Uforia است که هر ماه یکبار تا پایان سال 2020 به نمایش در می آید. هنرمندان / تاریخ های آینده در برخی از هفته های آینده اعلام می شوند.

در مورد Bad Bunny ، آخرین آلبوم انتشار او ، Yo Hago Lo Que Me Da La Gana (به زبان اسپانیایی برای کاری که می خواهم انجام دهم) پس از انتشار در 29 فوریه ، در شماره 2 آغاز شد. بیش از دو ماه بعد ، او طرفداران را با آلبوم دوم ، Las Que No Iban a Salir (اسپانیایی برای آنهایی که بیرون نمی آمدند) متعجب کرد ، که همانطور که از عنوان نشان می دهد ، عمدتا از بازپرداخت های YHLQMDLG ساخته شده بود ، و در حالی که تکمیل شد این هنرمند در پورتوریکو در قرنطینه بود.