موسیقی متن “Don Life” از Big Big’s ESPN و NBA Spats

بیگ شان با NBA همکاری کرده است و ESPN برای کمک به ارائه دو نقطه تلویزیونی جدید هنگامی که به سرعت به آغاز فینال NBA 2020 نزدیک می شویم. تبلیغات 30 ثانیه ای شامل آهنگ “Don Life” از بیگ شان در آخرین آلبوم استودیویی او Detroit 2 است.

اولین تبلیغ کوتاه از طریق ESPN نشان می دهد که تیم های NBA باید به سختی بیش از هر زمان دیگری بالا بروند. تا امسال جایزه لاری اوبراین را برافراشته کند. فلش بازیکنانی که همزمان با ساختن نمایش های بزرگ ، زانو زده اند و از تی شرت Black Lives Matter استفاده می کنند ، همراه با روایت در مورد جنبش های عدالت اجتماعی و همه گیری جهانی ، همه آزمایش ها و مصیبت هایی را که خارج از حباب اتفاق می افتد برجسته می کند. این نقطه همچنین به عنوان قسط جدید تحت پلت فرم پس از فصل “Rise Together” ESPN عمل می کند که به منظور استقبال و تقویت جامعه در حال افزایش در این اوقات بی سابقه است.

– دومین قسمت تلویزیونی که می آید از طریق NBA صحبت می کند که این فصل NBA و فصل پس از آن مانند قبل از آن متفاوت نبوده است ، در حالی که تیم ها از طریق یک بیماری همه گیر جهانی بازی می کنند ، به یک حباب خالی می روند. با خاتمه مبارزات انتخاباتی NBA “بازی کاملاً جدید” که برای NBA Restart آغاز شد ، این فیلم همچنین با “Don Life” بیگ شان جفت می شود و قرار است در طول بازی 2 فینال کنفرانس غرب به نمایش در آید. این مکان جشن افسانه ای بازی های پلی آف گذشته و همچنین این که این فصل پس از بازی با وجود شرایط بیرونی مجبور به توقف موقت شده است ، شاهد یک بازی واقعی است.

شما می توانید نقاط NBA و ESPN را در بالا بررسی کنید.