قاتل مایک به منتقدان ملاقات خود با برایان کمپ ، فرماندار جورجیا

پاسخ داد mike “class =” ff-og-image-inserted “>

< div class = "Article__copy clearfix">

قاتل مایک در پاسخ به انتقاداتی که پس از ملاقات با برایان کمپ ، فرماندار جمهوری خواه جورجیا دریافت کرده ، به هواداران روز پنجشنبه گفت که او می داند “راهی که من طی می کنم سخت است”. < / p>

در توئیتی در روز چهارشنبه که شامل عکس هایی از این جلسه بود ، که بانوی اول جورجیا نیز ماری کمپ در آن شرکت داشت ، فرماندار کمپ گفت که آنها در مورد چگونگی تأثیر همه گیر COVID-19 بر مشاغل کوچک و موسیقی صحبت کرده اند. صنعت. به كمك كمپ ، این سه همچنین در مورد قاچاق انسان در این ایالت بحث كردند.

كامپ افزود: “ما مشتاقانه منتظر دیدن دوباره او هستیم.”

در عکسها ، مایك در حال جنگ با تی شرت مشکی که می گوید “نقشه ، برنامه ریزی ، استراتژی ، سازماندهی و بسیج”. در ماه مه ، مایک همین عبارت را در کامنتهایی که هنگام سخنرانی در مورد اعتراضات در آتلانتا به خبرنگاران داد ، وارد کرد. مایك هنگام پاسخ به منتقدان جلسه فرماندار كمپ خود ، به نیت پشت آن تی شرت اشاره كرد.

وی روز پنجشنبه در پاسخ به این س ifال كه آیا احساس می كنید فرماندار كمپ واقعاً اهمیت می دهد ، “فقط زمان نشان می دهد” گفت: برای “رفع هر یک از آنها” با توجه به موضوعاتی که هنرمند به عنوان نزدیک به قلب آنها ذکر کرده است. “در این فاصله ، من قصد دارم آنچه را که در آن تی شرت پوشیده شده بود ادامه دهم. همه ما باید!”

پست جدید  MGK در مورد چرا او فکر می کند که پذیرش "هتل دیابلو" از گاو Eminem تأثیر پذیرفته است

در جای دیگر ، مایک این ایده را ملاقات کرد که ملاقات با کسی برابر با حمایت از آنها است و فریاد زد یک عضو خانواده با سابقه کار عدالت اجتماعی. همانطور که مایک توضیح داد ، عمه 86 ساله او – که قبلا “در زندگی خود” در بیرمنگام و سلما ، آلاباما “زندگی را به خطر انداخته بود – به او افتخار می کرد و او را” شجاع “خطاب می کرد.

در جای دیگر ، مایک به منتقدان توصیه می کرد با تماس با نمایندگان ایالت خود و سایر سیاستمداران منطقه ای خود به خود درگیر شوند.

“من در جورجیا مالیات می پردازم و در آنجا تجارت دارم.” “من در محل کار دلار خود را بررسی می کنم.”

بیشتر توییت های مایک را در زیر مشاهده کنید: