قاتل مایک به منتقدان ملاقات خود با برایان کمپ ، فرماندار جورجیا

پاسخ داد mike “class =” ff-og-image-inserted “>

< div class = "Article__copy clearfix">

قاتل مایک در پاسخ به انتقاداتی که پس از ملاقات با برایان کمپ ، فرماندار جمهوری خواه جورجیا دریافت کرده ، به هواداران روز پنجشنبه گفت که او می داند “راهی که من طی می کنم سخت است”. < / p>

در توئیتی در روز چهارشنبه که شامل عکس هایی از این جلسه بود ، که بانوی اول جورجیا نیز ماری کمپ در آن شرکت داشت ، فرماندار کمپ گفت که آنها در مورد چگونگی تأثیر همه گیر COVID-19 بر مشاغل کوچک و موسیقی صحبت کرده اند. صنعت. به كمك كمپ ، این سه همچنین در مورد قاچاق انسان در این ایالت بحث كردند.

كامپ افزود: “ما مشتاقانه منتظر دیدن دوباره او هستیم.”

در عکسها ، مایك در حال جنگ با تی شرت مشکی که می گوید “نقشه ، برنامه ریزی ، استراتژی ، سازماندهی و بسیج”. در ماه مه ، مایک همین عبارت را در کامنتهایی که هنگام سخنرانی در مورد اعتراضات در آتلانتا به خبرنگاران داد ، وارد کرد. مایك هنگام پاسخ به منتقدان جلسه فرماندار كمپ خود ، به نیت پشت آن تی شرت اشاره كرد.

وی روز پنجشنبه در پاسخ به این س ifال كه آیا احساس می كنید فرماندار كمپ واقعاً اهمیت می دهد ، “فقط زمان نشان می دهد” گفت: برای “رفع هر یک از آنها” با توجه به موضوعاتی که هنرمند به عنوان نزدیک به قلب آنها ذکر کرده است. “در این فاصله ، من قصد دارم آنچه را که در آن تی شرت پوشیده شده بود ادامه دهم. همه ما باید!”

در جای دیگر ، مایک این ایده را ملاقات کرد که ملاقات با کسی برابر با حمایت از آنها است و فریاد زد یک عضو خانواده با سابقه کار عدالت اجتماعی. همانطور که مایک توضیح داد ، عمه 86 ساله او – که قبلا “در زندگی خود” در بیرمنگام و سلما ، آلاباما “زندگی را به خطر انداخته بود – به او افتخار می کرد و او را” شجاع “خطاب می کرد.

در جای دیگر ، مایک به منتقدان توصیه می کرد با تماس با نمایندگان ایالت خود و سایر سیاستمداران منطقه ای خود به خود درگیر شوند.

“من در جورجیا مالیات می پردازم و در آنجا تجارت دارم.” “من در محل کار دلار خود را بررسی می کنم.”

بیشتر توییت های مایک را در زیر مشاهده کنید: