Premiere: Ari PenSmith و Jonah Christian Combine For Smooth R&B Jam “City Girl”

تا همین اواخر ، آری پن اسمیت ، خواننده ، ترانه سرا و تهیه کننده مستقر در لندن و جونا کریستین تهیه کننده مستقر در LA ، در پس زمینه کار کرده اند و با بزرگترین ستاره های پاپ ، هیپ هاپ و R&B به ساخت و سازهایی موفق شده اند. در طول سال ها آنها با افرادی مانند بیانسه ، لیل وین ، کیترانادا ، برنا بوی و ماهالیا همکاری کرده اند ، اما اکنون آنها مورد توجه خود قرار گرفته اند.

تک آهنگ جدید آنها “City Girl” بود ، آنها فکر می کردند ، در اصل به عنوان یک قطعه جلسه دیگر برای تحویل به یک هنرمند دیگر در نظر گرفته شده است. با این حال ، وقتی خدمه Soulection ترکیب آریو و جونا را در دهه 90 Afrobeats ، Reggae و Dancehall شنیدند ، تصمیم گرفته شد که آنها خودشان آن را میخکوب کنند.

آری برای مجتمع توضیح داد: “من این جلسه را مثل دیروز به خاطر می آورم.” “من یک ساعت در ترافیک ایستاده LA گیر کرده بودم و دیر به دیر آمدم اما به محض این که با جونا و جورج مور ارتباط برقرار کردم احساسات فوری بود. من طرفدار کارهای آنها بودم ، آنها با هم در یکی از Snoh ​​مورد علاقه من کار کردند آهنگ های Aalegra ، “کسی را مثل تو پیدا کن”. به یاد دارم که آنها قبل از اینکه من به آنجا بروم و روی آیه 1 کار می کردند و آیه 1 شروع به جریان کردن می کردند ، بازی را فشار می دادند و من به سمت میکروفون دویدم. “