Cardi B و Megan Thee Stallion به طرفداران پشت صحنه نگاه می کنند “WAP” را در ویدیوی جدید

Cardi B قسمت اول یکی از ویژگی های پشت صحنه را با جزئیات کار خلاقانه گسترده در پشت فیلم” WAP “و فیلم پرفروش مگان تی استالیون به اشتراک گذاشته است ، پس از نمایش عمومی در ماه آگوست ، اکنون به 200 میلیون بازدید در YouTube نزدیک شده است.

این ویدیوی 9 دقیقه ای با نگاهی داخلی به تمرینات رقص در 3 ژوئیه در لس آنجلس آغاز می شود. از آنجا ، نگاهی کوتاه به هواداران داده می شود. در مجموعه “WAP” در حال ساخت ، و همچنین هشدار مگان به کاردی در مورد مار “بزرگ گه”.

بعداً ، تولید افست افت کرد ، به ویژه لرزیدن یک دیوید بووی x Glass Spider Tour t پیراهن.

یک ماه کامل از زمان تولد آن elease ، “WAP” همچنان یک پایه ثابت Billboard Hot 100 است و در حال حاضر در رتبه 2 جدول پشت “Dynamite” BTS قرار دارد. کاردی در طی حضور اخیر در نمایش کایل و جکی او ، خاطرنشان کرد که از ضبط نسخه ویرایش شده کلاً بلافاصله نمادین آزرده خاطر شده است.

“افرادی که آهنگ آنها را آزار می دهد معمولاً محافظه کار یا مذهبی جعلی هستند. کاردی گفت: مردم ، اما مسئله من این است که من با شنیدن این نوع موسیقی بزرگ شده ام. “بنابراین برای افراد دیگر ، این ممکن است عجیب و مبتذل باشد ، اما برای من واقعاً طبیعی است.… این برای بزرگسالان است ، مثل آن را لعنت کنید.” تولید شده توسط پسر در قلعه ، در زیر:

همچنین