Killer Mike پلت فرم جدید بانکی Greenwood را که به سمت مشتریان سیاه و لاتینکس است راه اندازی می کند

killer-mike-mic “class =” ff-og-image-inserted “>

Killer Mike یک پلت فرم جدید بانکداری دیجیتال ایجاد کرده است که بر جامعه سیاه و Latinx تمرکز دارد.

قاتل مایک روز جمعه اعلام کرد که برای ایجاد سرویس بانکی آنلاین گرین وود با شهردار سابق آتلانتا ، اندرو جی یانگ و بنیانگذار شبکه تلویزیونی Bounce ، ریان گلاور همکاری کرده است. < p> نام بانک از محله گرین وود در تولسا ، اوکلاهما گرفته شده است. در اوایل دهه 1900 ، این منطقه به عنوان Black Wall Street شناخته شد زیرا محل زندگی یک جامعه پر رونق از کارآفرینان ثروتمند سیاه پوستان بود. این جامعه سرانجام در سال 1921 توسط جمعیت سفید خشمگین به آتش کشیده شد. اما به گفته رپر ، هدف بانک های گرین وود احیای روح جامعه اوکلاهما با ایجاد یک زمینه بازی عادلانه برای شهروندان سیاه پوست و قهوه ای است.

“عضو Run The Jewels” در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “امروز ، یک دلار به مدت 20 روز در جامعه سفیدپوستان اما فقط شش ساعت در جامعه سیاهان گردش می کند. “علاوه بر این ، یک شخص سیاه پوست دو برابر بیشتر از یک سفیدپوست محروم از رهن است. این عدم انصاف در سیستم مالی به همین دلیل است که ما گرین وود را ایجاد کردیم.”

“هیچ رازی نیست که بانک های سنتی داشته باشند “جامعه سیاه و لاتینکس شکست خورد”. “ما نیاز به ایجاد یک بستر مالی جدید داشتیم که تاریخ ما و نیازهای ما را درک کند ، یک بستر بانکی ساخته شده توسط ما و برای ما ، بستری که به ما کمک می کند آینده ای قوی تر برای جوامع خود بسازیم. این زمان ما برای بازپس گیری کنترل است از زندگی و آینده مالی ما. ” این بانک همچنین با ویژگی های پرداخت اپل ، سامسونگ و Android سازگار است ، دارای سپرده چک تلفن همراه ، انتقال نظیر به نظیر ، کارت های بدهی مجازی و استفاده از دستگاه خودپرداز رایگان در بیش از 30000 مکان است.

گرین وود نیز پس دادن با اهدای پنج وعده غذایی رایگان به یک خانواده نیازمند برای هر مشتری جدیدی که به بانک می پیوندد. همچنین ، هر استفاده از کارت بدهی گرین وود منجر به کمک مالی به صندوق کالج United Negro College ، Goodr و NAACP خواهد شد و همچنین ماهیانه 10،000 دلار کمک مالی به مشتریان مختلف Black یا Latinx که صاحب مشاغل کوچک هستند ، اهدا می شود.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">