Jay-Z و Roc Nation هزینه های حقوقی مادر Alvin Cole و دیگران را در ویسکانسین

پرداخت می کنند

Jay-Z و Roc Nation برای چندین معترض در Wauwatosa ، ویسکانسین ، از جمله مادر آلوین کول – 17 ساله که توسط پلیس شهر به ضرب گلوله کشته شد.

CBS News گزارش می دهد که هوو و بازوی عدالت اجتماعی Roc Nation ، تیم Roc ، مبلغی نامعلوم از هزینه های دادرسی برای مادر کول ، تریسی و خواهرانش ، تالاویا ، تریستیانا و تحودا ، روز پنجشنبه پرداخت کردند. . تیم Roc همچنین به پیوند دادن چندین تظاهرکننده دیگر که هنگام اعتراض به مرگ کول دستگیر شده بودند ، کمک کرد.

پلیس واواتوسا در ماه فوریه آلوین کول را بیرون از یک مرکز تجاری به ضرب گلوله کشته است. این هفته ، جان چیشولم ، دادستان ناحیه میلواکی اعلام کرد که افسری که کول ، جوزف منسا را ​​کشته است ، به جرم کیفری برخورد نخواهد کرد. چیشولم در بازبینی 14 صفحه ای خود از این حادثه گفت: “در این مورد ، شواهد کافی وجود دارد که افسر منصاح واقعاً یک باور ذهنی مبنی بر ضروری بودن نیروی کشنده و منطقی بودن عقیده او وجود دارد.” “من معتقدم که دولت نمی تواند دفاع شخصی یا دفاع از دیگران را در این مورد رد کند و بنابراین نمی تواند بار مورد نیاز برای اتهام افسر منصا را تحمل کند.”

این خشم مردم را برانگیخت. خانواده کول و هواداران آنها در اعتراض به این تصمیم به خیابان ها ریختند. به آنها خانواده Jacob Blake پیوستند که توسط پلیس در کنوشا ، ویسکانسین از پشت مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

طبق اداره پلیس Wauwatosa ، 24 نفر به دلیل نقض ساعت 7 بعد از ظهر در شهر دستگیر شدند. مقررات حکومت نظامی وخاموشی در ساعت معین شب. کول و تیم روک ادعا کردند که “نیروی بیش از حد” در جریان این دستگیری ها استفاده شده است در حالی که مقامات گزارش داده اند که دو معترض درخواست کمک پزشکی کرده اند.

“قلب ما برای خانواده آلوین کول و جامعه واواتوسا شکسته می شود. نه تنها دادستانی منطقه نتوانست افسر جوزف منسا را ​​به جرم قتل آلوین پاسخگو باشد ، بلکه پلیس محلی مادر آلوین را نیز دستگیر و زخمی کرد. تریسی و خواهرانش در حالی که در کنار پدر جیکوب بلیک به طور مسالمت آمیز اعتراض کردند ، “مدیر اجرایی تیم روک ، دانیا دیاز گفت.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">