كارزار رياست جمهوري كانه وست تلاش ها – علی رغم اینکه اخیراً در میان بحث هایی با محوریت تلاش های وی برای بازنگری وضعیت فعلی خود در رابطه با اینکه کاتالوگ موسیقی وی را کنترل می کند ، به حاشیه رانده شده است ، همچنان موضوع عناوین متعددی در دوران همه گیری است. شانس واقعی پیروزی ندارد ، نگرانی در مورد مبارزات انتخاباتی خود در سال 2020 معطوف به هر پتانسیلی است که ممکن است تلاش او برای از بین بردن رای عمومی داشته باشد ، در صورتی که در ایالت های کلیدی چرخش که نام وی در آن قرار دارد ، به اندازه کافی نزدیک شود.

“فهمیدن هدف كانیه وست دشوار است” ، باری باردن ، استاد علوم سیاسی و مدیر t او مرکز تحقیقات انتخابات ، توضیح داد که میزبان Speedy Morman در آخرین قسمت سریال Complex World است. “به نظر نمی رسد که او به طور جدی به عنوان یک کاندیدا تبلیغ می کند. او بیشتر از اینکه نامزد ریاست جمهوری شود ، در مورد راه رفتن برای رئیس جمهور صحبت کرده است. ما نمی دانیم این به چه معناست. او خیلی دیر وارد رقابت شد … واقعاً هیچ شانسی برای انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور وجود ندارد. ، در این مرحله. “

و در حالی که وست میلیون ها پول شخصی خود را صرف تلاش برای جمع آوری امضا کرده است ، تشخیص اینکه این” یک شیرین کاری ، یک آزمایش یا یک کارزار جدی است “همچنان دشوار است. با این حال ، باردن هشدار داد ، هنوز نمی توان احتمالات وست را به عنوان اسپویلر منتفی دانست.

قسمت کامل را بگیرید ، که همچنین شامل بینش دیگری از تماشای کریس لمبرت از تخت سلطان و موارد دیگر ، از بالا است.