گزارش شده است که کداک بلک از زندان به دلیل سرکوب مذهبی و سایر سو Ab استفاده ها

شکایت کرده است

< div class = "Article__copy clearfix">

كداك بلك به دليل برخورد با وي در پشت ميله هاي زندان در حال آماده شدن براي طرح يك دادخواست است.

به ازای هر TMZ ، كداك و تیم حقوقی وی در دادسرای جدید به دنبال اداره فدرال زندانها ، مدیر سازمان و رئیس زندان امنیت حداكثر بیگ سندی هستند كه رپ در آن نگهداری می شود.

بلک در اکتبر 2019 به دنبال مشاجره در یکی از مراکز میامی که منجر به زخمی شدن یک افسر اصلاحی شد ، به زندان کنتاکی منتقل شد. شکایت بلک ادعا می کند که افسران در کنتاکی به این اتهامات “ضرب و شتم باند” او پس از مدت کوتاهی پس از ورود به حادثه ای که شامل نگهبانان “لرزش” در بیضه های او بود ، پاسخ دادند.

بلک همچنین ادعا می کند که علی رغم رعایت قوانین ، هدف عادی مجازات و بدرفتاری بوده است. گفته می شود كه یكی از این عفونتهای غیرضروری باعث شد كه كداك در یك لباس كاغذی بدون پشت قرار گیرد و بیش از شش ساعت در محفظه چهار نقطه ای قرار گیرد و دسترسی به دستشویی نداشته باشد. در نتیجه ، بلک مجبور به ادرار کردن و مدفوع کردن خود شد و نگهبانان خندیدند. وکلای وی ادعا می کنند که سوابق پزشکی وجود دارد که ثابت می کند این روش درمانی باعث خونریزی دهان ، پارگی و استفراغ شده است. کداک ادامه داد و نگهبانان بیگ سندی را متهم کرد که او را مجبور به زانو زدن کرده اند در حالی که او فقط به لباس اعدام خیس کرده بود. این نه تنها باعث درد او شد بلکه موجب پریشانی و تحقیر عاطفی شد.

اما آخرین فشار وقتی به وجود آمد که مقامات از اجازه دادن کداک به خاخام خودداری کردند. طبق دادخواست ، بلک اسرائیلی عبری است. اما درخواستهای وی برای دیدن خاخام و عمل کامل به آیین خود نادیده گرفته شده است حتی اگر سایر زندانیان به روحانیون منتخب خود دسترسی دارند. این باعث جلب مشکی و وکلای دادگستری بردفورد کوهن ، رابرت بوشل و جاناتان شوارتز شده است تا رپر به زندان سطح پایین تری منتقل شود و همچنین می خواهد هزینه های حقوقی وی نیز پوشش داده شود.

همچنین