کانیه وست گزارش شده است که در ماه سپتامبر 3 میلیون دلار برای مبارزات انتخاباتی خود صرف جمع آوری 2،782 دلار

دلار

گرچه كانیه وست كاملاً شانسی برای پیروزی در انتخابات 2020 ندارد ، “جشن تولد” نامزد ، مقدار قابل توجهی پول را به پیشنهاد ریاست جمهوری خود انداخته است.

روزنامه نگار بن جاکوبز به گزارش تازه ثبت شده کمیسیون انتخابات فدرال اشاره می کند که نشان می دهد وست شخصاً 3 میلیون دلار برای مبارزات انتخاباتی خود در ماه سپتامبر هزینه کرده و تنها 2782 دلار در این مدت جمع کرده است ماه از رقم اخیر ، 1582 دلار از محل کمک های مالی کمتر از 200 دلار تأمین شده است. 1200 دلار باقیمانده از دو مشارکت جزئی بود.

در توییت بعدی ، جیکوبز همچنین اشاره کرد که وست بیش از 2.1 میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی خود در ماه اکتبر – بدون وام – اهدا کرده است. این مبلغ علاوه بر مبلغ 9.76 میلیون دلاری است که وی قبلاً وام گرفته است. طبق گزارش FEC ، وی تا تاریخ ثبت 20 اکتبر فقط 17،600 دلار کمک مالی دریافت کرده است. همچنین گزارش شده است که این کمپین 540،000 دلار به بدهی خود افزوده است.

وست پیشنهاد ریاست جمهوری خود در سال 2020 را در ماه ژوئیه اعلام کرد و چندین تلاش طولانی را برای تأمین جایگاه در آرا election انتخابات عمومی انجام داده است. وی تنها در دو ایالت دارای مجموعاً 84 رأی انتخاباتی واجد شرایط رأی گیری است: آرکانزاس ، کلرادو ، آیداهو ، آیووا ، کنتاکی ، لوئیزیانا ، مینه سوتا ، می سی سی پی ، اوکلاهما ، تنسی ، یوتا و ورمونت. وست تصمیم خود را برای پیوستن به این مسابقه طی مصاحبه ماه ژوئیه در رادیو بی بی سی 1 خطاب قرار داد. من در مورد سیاست دیدگاه دارم ، من فقط در مورد بشریت ، در مورد مردم ، در مورد حقیقت دارم. ” “اگر کاری وجود داشته باشد که بتوانم با وقت و روز خود انجام دهم ، تا زمانی که زنده هستم به نوعی تغییر ایجاد کنم ، سعی می کنم این کار را انجام دهم.” پیشنهادهای سیاستی که شامل همه چیز از کاهش بدهی وام دانشجویی تا اصلاح عدالت کیفری تا حمایت از گروه های مبتنی بر ایمان تا بازگرداندن نماز در کلاس است. سایت مبارزات انتخاباتی وی این هفته نیز آگهی دیگری را منتشر کرد که حاوی تعداد انگشت شماری از هواداران است که توضیح می دهند چرا امسال به غرب رای خواهند داد.

رأی دادن به KANYE pic.twitter.com/sXrotfOHE3

– شما (kanyewest) 20 اکتبر 2020

با دقیقاً دو هفته مانده به روز انتخابات ، دونالد ترامپ و جو بایدن در دومین و آخرین مناظره خود این پنجشنبه از مرکز رویدادهای کرب در نشویل به مصاف هم می روند. < / p>

همچنین