گزارش شده است كه كانیه وست از كارمندان ستاد انتخاباتی خود خواسته است كه قبل از ازدواج رابطه جنسی را متوقف كنند

kanye-west “class =” ff-og-image-inserted “>

اگرچه آخرین چیزی که هر کس در حال حاضر قبل از انتخابات ریاست جمهوری که در طی یک همه گیری جهانی اتفاق می افتد به آن نیاز دارد بیشتر این نوع مزخرفات است ، ما یکبار دیگر وظیفه داریم در مورد موارد Kanye West بحث کنیم مبارزات انتخاباتی بسیار بدخواه ریاست جمهوری.

اوایل روز چهارشنبه ، روزنامه نیویورک تایمز گزارشی از دنی حکیم و مگی هابرمن منتشر کرد که در آن خوانندگان با نگاهی اجمالی به صحنه پشت صحنه مبارزات انتخاباتی وست ، که همانطور که می آموزیم ، در مورد دین تثبیت دارد. به عنوان مثال ، در لحظات آغازین این قطعه ، گفته شد كه از كارمندان ستاد انتخاباتی خواسته شد “از” زناكاری “در خارج از ازدواج خودداری كنند.” بحث NYT (و این نیز در اظهار نظرهای عمومی West از اواخر دیده شده است) سقط جنین بود. و در حالی که وست ادعا می کند طرفدار هیچ تلاشی برای “ممنوع کردن یا متوقف کردن یا انگشت زدن” در مورد حق انتخاب زنان نیست. در عوض ، او می خواهد “کمک هزینه ای برای خانواده هایی که نیاز به حمایت دارند” و “یتیم خانه هایی که در سطح بالایی برای رفتن به سطح مردم مطلوب هستند” و همچنین “طراحی مجدد جوامع و شهرها به طور کلی برای حمایت از خانواده ها” ایجاد کند. “

وست همچنین فاش کرد که وی می خواهد” دهکده ای بومی “به نام Lake Lake بسازد ، جایی که مادران” با خیال راحت بارداری و زایمان را تجربه کنند “.

قطعه Times همچنین شامل فروپاشی آغاز کارزار ، که شامل کمک شرکت مشاوره ای مرکوری بود که از آن زمان برکنار شده بود ، و همچنین تعدادی نظر اضافی از طرف غرب و مشاهدات درباره فشار POTUS وی که این عقیده را کاملاً تقویت می کند .

در یک لحظه گفته شد که وست پس از درخواست عمومی برای مصاحبه مستقیم تایمز در مورد جلسه ای که با جارد کوشنر داشت ، “ناراحت” شد. وست ، طبق گزارش ، خواستار این شد که سردبیر تایمز نیز در آن عضو باشد. از یک مصاحبه زنده با او در Zoom.

“من کانیه هستم ، تو کی هستی؟” وست سای است d خواسته است. “من سر همه چیز هستم.” گفته می شود که در همان جلسه بزرگنمایی ، وست از وی س askedال کرده است که آیا “کسی در مجله شما” به عیسی مسیح اعتقاد دارد. به زمان نگاه کنید “به همان روشی که دیگران انجام می دهند ، در حالی که گفته می شود وست به س questionsالات مربوط به زمان نامناسب مبارزات انتخاباتی خود و این استدلال که جمهوری خواهان” از او سواستفاده می کنند “با کلمه ای پاسخ داده است که به دلیل اتمام کار قادر به پاسخ دادن به او نخواهد بود یک آلبوم جدید تهیه کنید.

با این حال ، طبق آخرین نظرات عمومی وست ، انتشار موسیقی جدید در میان اختلاف او با گروه موسیقی جهانی بر سر قرارداد متوقف می شود.