هیت-بوی می گوید كانیه “متوقف شد در انتخاب ضربات من چون من با بیانسه كار كردم” كانی پاسخ

را پاسخ داد

به دنبال جدیدترین سری تویت های Kanye West ، که در آن او قراردادهای خود را با Universal به اشتراک گذاشته بود ، Hit-Boy با افکار خود دزدکی کرده است.

“هیت بوی” در اینستاگرام در کنار تصویر یک عکس گفت: “من از وقتی شخصی به من گفت طرفدار Kanye نیستم از نظر شخصی / انسانی چهره به چهره خود را متوقف کردم که ضربه های من را انتخاب کند زیرا من با بیانسه کار کردم.” توییت Kanye در مورد قراردادهای ضبط شده. “این بعد از این است که من در 2 سالی که با آنها امضا کردم” n *** مانند پاریس “،” کلیک “و هزاران آهنگ / پروژه دیگر برای او و برچسب او GOOD Music تولید کردم.”

Hit-Boy در روزهای ابتدایی فعالیت Hit-Boy با Kanye همکاری گسترده ای داشت و آهنگ هایی مانند “N *** همانطور که در پاریس” و “Clique” ذکر شد ، و همچنین “Cold” و “Christmas in هارلم ” در سال های اخیر او با افرادی مانند Meek Mill ، Big Sean ، Juice WRLD و Jay Electronica کار کرده است. مشخص نیست که همکاری بیانسه به چه مواردی منجر به مشکلات هیت بوی و کانیه شده است ، اگرچه او به چهار ترانه از آلبوم بی نام 2013 بی کمک کرد.

کانی با شنیدن پست هیت بوی ، دو نفر پاسخ داد از توییت ها او با اسکرین شات از این پست نوشت: “از HITBOY LETS GOOOOO” ، سپس پاسخ خود را به این ادعا اضافه کرد که آنها به دلیل همکاری بیانسه متوقف شده اند. او در کل توییتر نوشت: “سلام بچه ها”. “به من اعتماد كن ما متوقف نخواهیم شد … Hit-Boy ابتدا بایستد … من مشكلی نداشتم كه او برای بیانسه تولید كند … من با این واقعیت كه او برای من امضا شده مشكلی داشتم و من این كار را نكردم “نمی دانم اما من جی و بیانسه و Hit-Boy را می شناختم … فقط برای شفافیت.”

علی رغم احساسات شخصی خود در مورد “Ye” ، Hit-Boy اضافه کرد که کاملاً با این ادعا موافق است که موسیقی صنعت در رابطه با قراردادهایی که با هنرمندان بسته اند دارای موضوعات واضحی است. هیت بوی ادامه داد: “umpg [گروه انتشارات جهانی موسیقی] من را در 3 وكیل اخیری كه استخدام كرده ام به عنوان” بدترین تماس انتشاراتی كه دیده اند “از 19 سالگی من نگه داشته است.” به گفته وی ، این به رغم موفقیت مداوم خود در تولید سوابق بی شماری در طول 10 سال از زمان امضای قرارداد ، این است.

“اگر آنها با همه آنچه که من با تلاش سخت به دست آورده ام این کار را با من انجام دادند من فقط می تواند بچه هایی را تصور کند که جای بزرگ / راهنمایی مناسب ندارند. ” “اگر من مجبور باشم کسی باشم که بخاطر گفتن واقعیت و سیاهپوش شدن برای آزاد کردن نسل بعدی ، سیاه چالش برانگیخته می شود ، پس همین امر خواهد بود.” وی در ادامه برچسب های متعددی از جمله Roc Nation را برچسب گذاری کرد و از آنها خواست تا “وضعیت فعلی را” اصلاح کنند. “معاملات برده در سال 2020 هنوز بسیار واقعی است.”

Universal Music Group یک شرکت مادر با تعداد زیادی برچسب ضبط از جمله Def Jam و G.O.O.D است. موسیقی در میان دیگران.

همچنین