Kanye West در جریان مناظره VP

تبلیغات تبلیغات تبلیغاتی در سال 2020 را تبلیغ می کند “ff-og-image-inserted”>

به هر دلیلی ، این مقاله ای خواهد بود با تنها هدف جلب توجه غیرضروری بیشتر به جدیدترین توییت های Kanye West ، یعنی آن دسته از مطالب مربوط به اصطلاح تجاری تبلیغات.

به طور قابل توجهی ، وست این وسوسه های تجاری را به اشتراک گذاشت (و به سایت رسمی Kanye 2020 متصل شد) در میان بحث VP چهارشنبه شب که بیشترین جذابیت را داشت که مگسی نمایش را می دزد. اگرچه به همین سادگی می توانید دنبال توییت های خود بگردید ، اما آنها در زیر جاسازی شده اند و نگاهی اجمالی به بازار از جمله یک کلاه مشکی VOTE KANYE و یک جفت کلاه ارائه می دهند.

در یک کلیپ ، West در حالی که کلاه های بالای سر هریس و بایدن را گرفته بود ، از طریق یک پروژکتور در حال مشاهده بحث است. شخصی ، در جایی ، احتمالاً به طور جدی این کلیپ را به عنوان نوعی گفته عمیق اشتباه گرفته است.

در مورد سایت ، این قیمت قطعات را نشان می دهد که برای کلاه VOTE از 40 دلار است تا کل 200 دلار برای بسته نرم افزاری حاوی کلاه دار و کلاه چشم انداز 2020. این سایت همچنین شامل “سکوی” ادعایی وست است که در یک لیست شماره گذاری شده شامل مجموعه ای از آیات کتاب مقدس تجزیه شده است.

و در مورد انتخابات واقعی ، صبح روز پنجشنبه با تحولات پشت سر هم در مورد دومین مناظره ریاست جمهوری آینده بین بایدن و ترامپ نقطه گذاری شد. اندکی پس از آنکه کمیسیون بحث های ریاست جمهوری اعلام کرد که مورد بعدی به دلایلی که مطمئناً برای کسانی که مغز قابل عمل دارند واضح است ، فرمت مجازی را انتخاب می کند ، ترامپ با فاکس نیوز تلفنی تماس گرفت تا علناً از این رویداد خارج شود. در عوض ، طبق گفته مدیر مبارزات انتخاباتی وی ، او قرار است تجمع دیگری (احتمالاً بدخواهانه) برگزار کند.