Hit-Boy می گوید آهنگ جدید بنی قصاب یک ضرب و شتم است Jay-Z و Kanye برای “Watch the Throne”

منتقل شده

در حالی که Hit-Boy برای انتشار آلبوم مشترک خود با بنی قصاب گریسلدا تلاش می کند ، تهیه کننده منعکس کرده است در مورد چگونگی برخورد پایداری و زمان برای تولد تک آهنگ آینده پروژه.

بنی و هیت بوی این هفته اعلام کردند که اولین تک آهنگ بار اثبات ، “Timeless” با حضور لیل وین و بیگ شان ، جمعه افت می کند. این باعث شد Hit-Boy توضیح دهد که ضرب آهنگ مورد استفاده برای “Timeless” تقریباً 10 سال پیش برای آلبوم Jay-Z و Kanye West’s Watch the Throne ایجاد شده است. Homies می داند که شما هرگز نباید از هیچ یک از ایده های خود صرف نظر کنید. ضرب و شتم برای این تک آهنگ جدیدgetbennyliltunechi وbigsean که فردا رها می شود ، در سال 2011 در هتل Mercer برای جی زی و Kanye West ساخته شد. ، “هیت-بوی ویدیویی از بیگ شان را در تکه تکه ای از شعر خود بر روی آهنگ عنوان کرد.

Watch the Throne یک تجربه پربار برای Hit-Boy بود. این مهمانی مهمانی او بود و به او این فرصت را داد تا با “N *** همانند پاریس” یکی از بزرگترین آهنگهای رپ تاریخ را تولید کند. هنوز هم ، او معتقد است که ساز “Timeless” بهتر از برخی از ضرباتی که بر روی WTT فرود آمد ، توانایی های خود را به نمایش گذاشته است.

“او در ادامه گفت:” من واقعاً داغ بودم که ضرب و شتم خوبی پیدا کردم و آنها چیزی مانند n *** را در پاریس که یکی از ساده ترین ضربات من بود انتخاب کردند. “این یک نعمت بود. من در آن زمان به NIP احتیاج داشتم تا درهای بیشتری را باز کنم. 9 سال بعد آن بنی تنها است # بدون وقت.”

< / div>