Anderson .Paak Partners با Vans به عنوان اولین سفیر موسیقی جهانی ، مجموعه کفش و کلاه سطل را نشان می دهد

Vans به تازگی مشخص شده است که اندرسون .پاک اولین سفیر موسیقی جهانی این مارک شده است. پاک به عنوان یکی از داوران جهانی ون های جدید این برند فعالیت خواهد کرد “Musicians Wanted Competition” ، که هدف آن فراهم کردن زمینه ای برای هنرمندان مشتاق در سراسر جهان است.

“من افتخار می کنم که جدیدترین عضو خانواده ونس هستم و منتظر تاریخ سازی با یکی از معتبرترین ها هستم مارک های جهانی ، “. پاک در مورد این فرصت گفت:” من از همکاری ونس با .Paak House سپاسگزارم و نمی توانم صبر کنم تا سطح وسیع ما را بیشتر کنیم تا به افراد بیشتری کمک کنیم تا بزرگترین توانایی خود را داشته باشند ممکن است. “

.پاک در تمام دوران حرفه ای خود از هواداران ونس بوده و برند اسکیت بورد و کفش کتانی با ساحل غربی زادگاه خود ارتباط نزدیک دارد. با توجه به مشارکت ، .Paak و Vans همچنین تصمیم گرفتند یک مجموعه کلاه کفش / سطل اختصاصی را با الهام از ریشه های SoCal و آلبوم های تحسین منتقدان ونیز و مالیبو کنار بگذارند.

مجموعه کفش ها از یک Old Skool تشکیل شده است شبح DX با الهام از اولین آلبوم .Pak ، که دارای یک قسمت فوقانی روان و روان است که چاپ دیجیتال و چاپ سه بعدی را برای عمق و بافت بیشتر مخلوط می کند و با سوراخ های زرد پررنگ و وینیل آبی شفاف Sidestripe به پایان می رسد.

Sid DX به آلبوم AP 2016 Malibu ادای احترام می کند و بالاتنه های گلدوزی شده با الگوی گلدوزی شده را همراه با بندهای تون رنگی به نمایش می گذارد و در هر طرف دارای یک آرم Flying-V است. همه کفش های کتانی دارای یک پیام سفارشی برچسب زبان از .Paak هستند.

“ما از استعداد خلاقانه چندوجهی AP الهام گرفته ایم و هیجان زده هستیم که در طول سال آینده برای همکاری در زمینه موسیقی و هنرهای ابتکاری ، طراحی محصول و ایجاد خلاقیت در جامعه محلی و سراسر جهان با او همکاری خواهیم کرد. ”Tierney Stout ، رهبر جهانی بازاریابی موسیقی در Vans ، اضافه شد. “اندرسون بیان خلاقانه را تجسم می بخشد و ما خوشحال می شویم که به طور رسمی از او در خانواده ونز استقبال می کنیم.”

این مجموعه شامل یک کلاه سطل متناسب است و از 13 نوامبر با قیمت های خرده فروشی از 40 دلار تا 110 دلار در سراسر جهان در دسترس خواهد بود. .

همراه با افت ، .Paak همچنین تصویری متحرک را برای قطعه خود “Jewelz” منتشر کرد که در مجموعه جدید از او استفاده می شود.

برخی از تصاویر نگاه اول از مجموعه جدید Vans x Anderson. مجموعه Paak در زیر.