را گرما می گیرد -west-praises-jared-kushner-after-historical-middle-east-deal “class =” ff-og-image-inserted “>

كانیه وست برای جارد كوشنر – مشاور و داماد ریاست جمهوری خود در جمهوری خواه مخالف دونالد ترامپ.

“جارد کوشنر در طی 30 سال بیش از هر کس دیگری برای صلح در خاورمیانه تلاش کرده است.” وست روز سه شنبه در توئیتی نوشت.

این توئیت اندکی پس از اتحادیه اروپا بالا رفت امارات و بحرین توافق نامه هایی را برای عادی سازی روابط با اسرائیل امضا کردند – و آنها را به سومین و چهارمین کشورهای عربی انجام می دهند ، پس از مصر و اردن. مراسم امضای روز سه شنبه در چمن جنوبی کاخ سفید برگزار شد ، جایی که نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو توافق نامه ها را لغو کرد – “توافق های ابراهیم” لقب گرفت – همراه با شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر خارجه امارات و عبدالطیف آل زایانی وزیر امور خارجه بحرین .

“ترامپ در حین مراسم گفت ، این توافق نامه ها به عنوان پایه ای برای صلح جامع در کل منطقه عمل خواهند کرد ، چیزی که هیچ کس فکر نمی کرد این امکان وجود داشته باشد ، مطمئناً در این روزگار”. CNN “این توافق نامه ها ثابت می کند كه ملت های منطقه از رویكردهای ناموفق گذشته رها می شوند. امضای امروز تاریخ را در مسیری جدید قرار می دهد و خیلی زود کشورهای دیگری نیز هستند كه از این رهبران بزرگ پیروی می كنند.” < امارات متحده عربی ، که قبلاً روابط پنهانی با اسرائیل داشت ، معامله را در ماه آگوست تأیید کرد ، کمی قبل از اینکه کوشنر اولین پرواز تجاری مستقیم بین اسرائیل و امارات را انجام دهد. کوشنر نقشی اساسی در مذاکره در مورد توافق ها ایفا کرد و ابراز خوشبینی کرد که سایر کشورهای عربی نیز از این الگو پیروی خواهند کرد.

ستایش عمومی غرب از کوشنر با واکنش های شدیدی روبرو شد. بسياري از افراد اظهار نظر او را “احمقانه” و “احمقانه” خواندند ، در حالي كه برخي ديگر اظهار داشتند كه اين توافق نامه ها ضربه اي به دولت فلسطين است كه از مدت ها درگيري با اسرائيل بوده است.

You missed

جی آر اسمیت پاسخ داد که توری لانز در “Daystar” او را رد می کند: ، w_1200 / fl_lossy ، pg_1 / kuifdih33og2j2hs9th6 / jr-smith-tory “class =” ff-og-image-inserted “> به دنبال انتشار غافلگیرانه و ناخواسته رکورد جدید Tory Lanez در شب گذشته ، جی آر اس اسمیت به دیسی که به او ارسال شده پاسخ داده است آلبوم. اکران جدید Tory ، DAYSTAR ، او را مستقیماً بنام ناموپ اسمیت در قطعه “متاسفم اما من مجبور شدم …” ، که روی آن رپ می کند ، می بیند ، “JR Smith، the pot is piss / و تو آخرین گربه ای هستی که باید در مورد عکسهایی صحبت کنی / “باعث عملکرد و درصد تو ، بازیکن / رولین” ، نیمکتهای خسته کننده ، n *** a ، من از سنگرها هستم ، n *** a / You نوع خرید یک جوجه هشتاد ساله و بله هنوز یک سانتی متر از او نمی گذرد. ​​” قبل از انتشار DAYSTAR ، اسمیت وحشتناک ctly توری لانز را به دلیل نقش مشکوک در حادثه مگان صدا کرد. “این دلقک به یک زن شلیک می کند که همه او را مثل موسیقی خوب گوش می دهد!” او نوشت. “Tftorylanez به شما صوتی [شکلک دلقک] مستقیم [شکلک دستگاه فکس] بگویید چه کسی خط من را بزند هرچه باشد!” در پستی در استوری اینستاگرام خود ، جی آر اسمیت بار دیگر تماس گرفته بیرون Tory. وی نوشت: “امروز هم وقت گرفتم! [ایموجی با خنده]” “او حتی 30 سال هم در جایگاه پسر بچه نیست. … بله با اسلحه به یک زن همه انواع [شکلک دلقک] بسپار.” شایان ذکر است که در گزارش دستگیری توری لانز قد وی 5’3 “ذکر شده است ، در حالی که J.R. اسمیت 6’6” است. این موضوعی است که توری نیز در پروژه جدید در قطعه “Money Over Fallout” به آن پرداخته ، جایی که او رپ می کند ، “اوه ، حالا من 5’3 هستم”؟ / N *** به گفته “من یک خپله هستم / اما lil ‘bitch I’m 5’7 “، money on me side-steppin’.” ثبت نام برای خبرنامه پیچیده برای اخبار ، حوادث و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین تماشا کنید به اشتراک گذاشتن این داستان