در 5 ژانویه سال آینده می توانید یک کتاب کودک را که توسط Lil Nas X تألیف شده است خریداری کنید.

این خبر از طریق توییتی اعلام شد که در آن مرد پشت “جاده شهر قدیم” نیز نام کتاب را فاش کرد. به طور مناسب این C C برای کشور نامیده می شود ، که ممکن است اشاره ای به کوکی هیولا باشد (شما تصمیم می گیرید). “من به زودی بهترین کتاب بچه ها را در همه زمان ها رها می کنم!” او گفت ، شاید Kanye داخلی خود را کانال کند. “من نمی توانم صبر کنم تا آن را با همه شما به اشتراک بگذارم.” اگر این موردی است که شما (یا به احتمال زیاد کودکی که می شناسید) ممکن است بخواهید ، پیش سفارش در حال حاضر یک گزینه است:

با توجه به ورایتی ، طرح در مورد Lil Nas X و عصای او خواهد چرخید ، پانینی این کار با قرار دادن هر حرف با یک موضوع با مضمون کشور ، ABC آنها را یاد می دهد.

“الف برای ماجراجویی است. هر روز یک شروع کاملاً جدید است! “، گزیده ای از وب سایت کتاب می گوید که آنچه من در مورد آن نوشتم را به خوبی نشان می دهد همانطور که می توانستم امیدوار باشم. “B مخصوص چکمه هاست – چه بزرگ و چه کوچک ، کوتاه یا بلند. و C برای کشور است. “

اعلامیه کتاب اضافه می کند که” شگفتی هایی نیز در صفحات پنهان می شود تا طرفداران این هنرمند پیدا کنند. “

هنر برای کتاب انجام می شود توسط تئودور تیلور سوم.

Lil Nas X از زمان برنده شدن یک جفت گرمی در ژانویه کار بسیار خوبی در زمینه کم کاری انجام داده است (اگرچه تخمگذار کم برای شخصیت های عمومی در طی همه گیری بسیار نادر است). توییت پین شده فعلی او نشان می دهد که او با یک آهنگ منتشر نشده با عنوان “با نام خودت مرا صدا کن” همگام سازی لب می کند. و همچنین در بیوگرافی توئیتر وی آمده است: “آلبوم 98٪ انجام شد.”

همچنین

You missed

جی آر اسمیت پاسخ داد که توری لانز در “Daystar” او را رد می کند: ، w_1200 / fl_lossy ، pg_1 / kuifdih33og2j2hs9th6 / jr-smith-tory “class =” ff-og-image-inserted “> به دنبال انتشار غافلگیرانه و ناخواسته رکورد جدید Tory Lanez در شب گذشته ، جی آر اس اسمیت به دیسی که به او ارسال شده پاسخ داده است آلبوم. اکران جدید Tory ، DAYSTAR ، او را مستقیماً بنام ناموپ اسمیت در قطعه “متاسفم اما من مجبور شدم …” ، که روی آن رپ می کند ، می بیند ، “JR Smith، the pot is piss / و تو آخرین گربه ای هستی که باید در مورد عکسهایی صحبت کنی / “باعث عملکرد و درصد تو ، بازیکن / رولین” ، نیمکتهای خسته کننده ، n *** a ، من از سنگرها هستم ، n *** a / You نوع خرید یک جوجه هشتاد ساله و بله هنوز یک سانتی متر از او نمی گذرد. ​​” قبل از انتشار DAYSTAR ، اسمیت وحشتناک ctly توری لانز را به دلیل نقش مشکوک در حادثه مگان صدا کرد. “این دلقک به یک زن شلیک می کند که همه او را مثل موسیقی خوب گوش می دهد!” او نوشت. “Tftorylanez به شما صوتی [شکلک دلقک] مستقیم [شکلک دستگاه فکس] بگویید چه کسی خط من را بزند هرچه باشد!” در پستی در استوری اینستاگرام خود ، جی آر اسمیت بار دیگر تماس گرفته بیرون Tory. وی نوشت: “امروز هم وقت گرفتم! [ایموجی با خنده]” “او حتی 30 سال هم در جایگاه پسر بچه نیست. … بله با اسلحه به یک زن همه انواع [شکلک دلقک] بسپار.” شایان ذکر است که در گزارش دستگیری توری لانز قد وی 5’3 “ذکر شده است ، در حالی که J.R. اسمیت 6’6” است. این موضوعی است که توری نیز در پروژه جدید در قطعه “Money Over Fallout” به آن پرداخته ، جایی که او رپ می کند ، “اوه ، حالا من 5’3 هستم”؟ / N *** به گفته “من یک خپله هستم / اما lil ‘bitch I’m 5’7 “، money on me side-steppin’.” ثبت نام برای خبرنامه پیچیده برای اخبار ، حوادث و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین تماشا کنید به اشتراک گذاشتن این داستان