Lil Nas X در حال انتشار یک کتاب کودکانه با عنوان “C برای کشور است”

در 5 ژانویه سال آینده می توانید یک کتاب کودک را که توسط Lil Nas X تألیف شده است خریداری کنید.

این خبر از طریق توییتی اعلام شد که در آن مرد پشت “جاده شهر قدیم” نیز نام کتاب را فاش کرد. به طور مناسب این C C برای کشور نامیده می شود ، که ممکن است اشاره ای به کوکی هیولا باشد (شما تصمیم می گیرید). “من به زودی بهترین کتاب بچه ها را در همه زمان ها رها می کنم!” او گفت ، شاید Kanye داخلی خود را کانال کند. “من نمی توانم صبر کنم تا آن را با همه شما به اشتراک بگذارم.” اگر این موردی است که شما (یا به احتمال زیاد کودکی که می شناسید) ممکن است بخواهید ، پیش سفارش در حال حاضر یک گزینه است:

با توجه به ورایتی ، طرح در مورد Lil Nas X و عصای او خواهد چرخید ، پانینی این کار با قرار دادن هر حرف با یک موضوع با مضمون کشور ، ABC آنها را یاد می دهد.

“الف برای ماجراجویی است. هر روز یک شروع کاملاً جدید است! “، گزیده ای از وب سایت کتاب می گوید که آنچه من در مورد آن نوشتم را به خوبی نشان می دهد همانطور که می توانستم امیدوار باشم. “B مخصوص چکمه هاست – چه بزرگ و چه کوچک ، کوتاه یا بلند. و C برای کشور است. “

اعلامیه کتاب اضافه می کند که” شگفتی هایی نیز در صفحات پنهان می شود تا طرفداران این هنرمند پیدا کنند. “

هنر برای کتاب انجام می شود توسط تئودور تیلور سوم.

Lil Nas X از زمان برنده شدن یک جفت گرمی در ژانویه کار بسیار خوبی در زمینه کم کاری انجام داده است (اگرچه تخمگذار کم برای شخصیت های عمومی در طی همه گیری بسیار نادر است). توییت پین شده فعلی او نشان می دهد که او با یک آهنگ منتشر نشده با عنوان “با نام خودت مرا صدا کن” همگام سازی لب می کند. و همچنین در بیوگرافی توئیتر وی آمده است: “آلبوم 98٪ انجام شد.”

همچنین