طعم سازان صنایع مختلف در آخر هفته گرد هم آمدند تا به س questionال زیر پاسخ دهند: چگونه هیپ هاپ به صورت مد خانه ای پیدا کرد؟

این رویداد مجازی توسط پادکست نور فرهنگ Burb با میزبان دیوید هرشکوویتس ، بنیانگذار مجله Paper ارائه شد. در این مکالمه که توسط زوم انجام شده است ، افسانه رپ ، فاب 5 فردی ، پیشگام لباس خیابانی ، آوریل واکر ، فیلمساز لیزا کورتس ، و الی مورگان گسنر ، بنیانگذار Zoo York حضور داشتند. مخاطبان زنده همچنین شامل ستاره NBA ال هارینگتون ، سبک آون دورسی و معاون ویراستار سبک آریا هیوز بودند.

Light فرهنگ ، قسمت 59 پر از موارد برجسته و حکایت های فراوانی بود که به تأثیر هیپ هاپ در فرهنگ اسکیت ، خانه های مد برای استفاده در لباس های خیابانی و نقش های غالباً نادیده گرفته شده زنان در هیپ هاپ می پرداخت.

واكر كه برند سبك زندگي Walker Wear را تأسيس كرد ، گفت: “من اولين زن در آن رده مرد سالار بودم و دنباله رو شدم.” “همه اینها ناشی از این بود که من با همه چیز به هیپ هاپ اعتقاد داشتم و موسیقی رهبری می کرد. مانند موسیقی ، روحیه و روحیه در دهه 80 متفاوت بود زیرا روح هیپ هاپ در دهه 80 برای من … من می توانم به یاد بیاورم رفتن به باغ مدیسون اسکوئر و دیدن Fresh Fest و دیدن Run DMC در صحنه و احساس اینکه همه چیزهایی که درباره لباس برای موفقیت آموخته ام دروغ است. همان موقع و آنجا مثل این بود که “کارم تمام شد. من “من می خواهم این موضوع را کشف کنم.” ” لوئیس ، هایدی اسمیت ، ژانت بکمن و مستندات وی در هر زمینه نشان می دهد که زنان در لحظات اساسی تاریخ هیپ هاپ حضور داشتند ، از سال 1973 در خیابان 1520 Sedgwick. “

می توانید به طور کامل رویداد بزرگنمایی را گوش دهید. .