J. Cole صحبت می کند “چراغ های جمعه شب” می گوید امیدوار است که آن را در سرویس های جریانی

منتشر کند

یک دهه پس از انتشار ، J. Cole’s پروژه چراغ های جمعه شب هنوز در سرویس های پخش جریانی وجود ندارد. اما خواننده رپ امیدوار است که روزی تغییر کند.

در جشن 10 سالگی میکس تیپ ، رئیس دریم ویل یک پست اینستاگرامی را به اشتراک گذاشت که به طور خلاصه در مورد تلاش و چگونگی “آرزوی” یک روز ساختن این در دسترس تر است: “10 سال امروز. شکرگزار حتی کلمه نیست” ، او عنوان جلد رسمی این نوار را عنوان کرد. “این یکی از من به عنوان یک هنرمند تعریف کرد. برای همیشه از عشق متشکرم … رویای من این است که روزی این مورد را در DSP در محلی که متعلق است داشته باشم.”

کول سپس وقت گذاشت و از افرادی که در چراغ های جمعه شب ، از جمله Drake ، Kanye West ، Wale ، Erykah Badu و Janelle Monáe مشارکت کرد.

به نظر می رسد کول مدتی است در تلاش است تا چراغ های جمعه شب را در سیستم عامل های جریان پخش کند. او تابستان سال گذشته ، هنگام جشن 10 سالگرد پیشین این نوار ، The Warm Up ، بیانیه مشابهی ارائه داد.

وی در توییت خود نوشت: “کاتالوگ من در مورد خدمات پخش جریانی حتی تا زمان آماده شدن این & FNL حتی به نظر درست نمی رسد.” “Workin on it.”

کول اکنون در حال آماده سازی برای انتشار آلبوم استودیویی مورد انتظار خود ، The Fall Off ، اولین انتشار انفرادی کامل از سال 2018 KOD است. او قبلاً تاریخ افت 2020 را برای پروژه تحسین کرده بود ، اما هنوز تاریخ انتشار رسمی را اعلام نکرده است. انتظار می رود این پروژه شامل آهنگ های “The Climb Back” و “Lion King on Ice” باشد که قبلاً منتشر شده بود.