Octavian به دنبال ادعاهای سوuseاستفاده داخلی

توسط برچسب کره سیاه رها شد -from-label “class =” ff-og-image-inserted “>

اکتاویان در پی ادعاهای سو abuse استفاده خانگی که توسط دوست دختر سابق وی گرفته شده بود ، توسط برچسب ضبط وی حذف شد.

Black Butter Records چاپ انگلیس تایید کرد روز پنجشنبه در بیانیه ای برای گاردین حرکت کرد ، درست چند ساعت قبل از اینکه اکتاویان قرار باشد اولین آلبوم خود را با نام ALPHA منتشر کند.

“سخنگوی این برچسب به رسانه گفت:” ما در Black Butter تصمیم گرفتیم که دیگر کار با Octavian را ادامه ندهیم و آلبوم او را منتشر نمی کنیم. “ما از هر نوع سو domestic استفاده خانگی چشم پوشی نمی کنیم و پیشنهاد کرده ایم که اوکتاویان در این زمان به دنبال کمک حرفه ای باشد.”

گاردین همچنین تأیید کرد آژانس های روابط عمومی تکنیک تبلیغات و تبلیغات الگو تصمیم به قطع ارتباط با خواننده رپ انگلیس گرفته اند پس از روشن شدن ادعاهای سو abuseاستفاده.

شریک سابق اکتاویان ، که نام اصلی او Emo Baby است ، یک سری پست های رسانه های اجتماعی را به اشتراک گذاشت که در آن وی رپ 24 ساله را به جسمی بودن متهم کرد و در طول رابطه سه ساله آنها از نظر عاطفی سو ab استفاده کردند. وی ادعا کرد که اولین مورد سو abuse استفاده پس از باردار شدن با فرزند اوکتاویان اتفاق افتاد. این زن ادعا می کند که اوکتاویان قبل از حمله جسمی وی و صدور تهدید به مرگ وی را برای سقط جنین تحت فشار قرار داده است.

“[اوکتاویان] مرا به شکم من لگد زد ، لبم را ترکید ، با چکش به من حمله کرد و تهدید به مرگ کرد. من ، “Emo Baby نوشت. “اندکی بعد از من خواسته شد که [توافق نامه عدم کشف اسناد] را امضا کنم تا بتوانم با 20 کیلوگرم دلار مرا محکم کند ، که من آن را امضا نکردم.”

این زن گفت که او تا آوریل این روز به طور مرتب مورد آزار قرار گرفته است سال ، زمانی که او تصمیم به ترک رابطه. او اوکتاویان را به لگد زدن ، مشت و خفه کردن او متهم کرد و ادعا کرد که با وسایل مختلف از جمله پیچ گوشتی مورد حمله قرار گرفته است.

Baby Emo توضیح داد که تصمیم گرفته قبل از انتشار آلبوم Octavian صحبت کند زیرا نمی خواست هر کسی – به ویژه دختران جوان – که به او نگاه می کنند. وی به آهنگ ALPHA با عنوان “سر من” اشاره کرد و ادعا کرد که این آهنگ “ترانه ای در مورد قتل خشونت آمیز او با قمه” است.

“او همچنین آهنگ جدیدی در آلبوم به نام” لبخندهای راک “دارد ، “که در مورد حمله دو مرد به من است و در پایان او می گوید که او … می خواهد مرا بخاطر گفتن به همه آنچه انجام داده است بکشد.” “من احساس کردم که باید همه اینها را به اشتراک بگذارم و حقیقت خود را قبل از اینکه این آهنگ ها تمام شود ، بیان کنم.”

Emo Baby همچنین عکس های نگران کننده از جراحات خود و همچنین یک ویدیو را که در آن فریاد می کشد ، به اشتراک می گذارد ، “دریافت از من دور شوید. دور شوید … اکتاویان ، متوقف شوید. “

رپر این ادعاها را در پست های حذف شده اینستاگرامی مشاهده شده توسط Pitchfork رد کرد.

” مردم فکر نمی کنند من ” من یک سو ab استفاده کننده هستم ، اما فقط برو و دوباره آن فیلم را تماشا کن “، او نوشت. “بروید ببینید آیا در این فیلم سو abuseاستفاده جسمی واقعاً وجود دارد یا خیر. سه سال است که با این دختر بیرون رفته اید ، و سپس او یک ویدیو را ارسال می کند که هیچ چیز نشان نمی دهد ، و همه فکر می کنند من یک فرد بدرفتار هستم ، فقط به دلیل اظهارات او. برو تماشا کنید ویدیو دوباره. این دوست دختر سابق من است که از او جدا شدم ، به یاد داشته باش. من چند بار از او جدا شدم. در حال حاضر ما به طور قانونی با آن مقابله خواهیم کرد ، به درستی با آن مقابله خواهیم کرد. “

همچنین

<را نیز مشاهده کنید < div class = "social-follow-buttons">