جلیقه ضد انفجار Stormzy’s Banksy نامزد دریافت جایزه اصلی طراحی

stormzy “class =” ff-og-image-inserted “>

< div class = "Article__copy clearfix">

جلیقه ضد خلال طراحی شده توسط بنکسی که استورمزی سال گذشته در جشنواره گلاستنبری مشهور از آن استفاده کرد ، نامزد دریافت جایزه بزرگ طراحی شده است.

این جلیقه را پوشید Croydon رپر نژادپرستی ساختاری را در انگلستان برجسته می کند ، پس از اینکه او تاریخ خود را با تبدیل شدن به اولین اقدام انفرادی سیاهپوستان انگلیس در سال 2019 عنوان کرد.

قطعه چشم نواز ، با اتحادیه سیاه و سفید نقاشی شده جك پرچم توسط بانكسی هنرمند مشهور و گمنام از یك لباس قبلی مربوط به پلیس ساخته شده است كه به عنوان “قادر به متوقف كردن گلوله ها تا كالیبر 45 است و كاملا ضد ضربه است ، اما قابل شستشو نیست”.

جلیقه برای روشن کردن نابرابری در سیستم عدالت و هنر انتخاب شد ، به طوری که برگزارکنندگان نمایشگاه جدید Beazley Designs ادعا کردند که این قطعه “یک لحظه فرهنگی مشخص” است.

برنده جایزه Bezley Designs of the Year توسط موزه طراحی لندن ماه آینده اعلام خواهد شد که شامل 74 نامزدی در شش گروه معماری ، دیجیتال ، مد ، گرافیک ، محصول و حمل و نقل است.

این نمایشگاه در 21 اکتبر در موزه طراحی در لندن افتتاح می شود و تا 28 مارس 2021 ادامه دارد و برنده کلی آن در 26 نوامبر 2021 اعلام می شود.

همچنین

را نیز مشاهده کنید